Amerykanie grożą Rosji i Chinom … | zmianynaziemi.pl

Amerykanie grożą Rosji i Chinom zabójczą szybką wojną.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Według amerykańskich generałów III Wojna Światowa będzie się toczyć z Rosją i Chinami. To zaskakujące, że US Army tak otwarcie definiuje wrogów. Do tej pory pozostawało to raczej w sferze domysłów. Generał William Hix  stwierdził , że konflikt ten jest kwestią czasu i będzie szybki oraz ekstremalnie zabójczy.

Wojna bitwa grafika

Zdaniem amerykańskich generałów biorących udział w specjalnym panelu dyskusyjnym na temat zorganizowanym w Waszyngtonie, przyszła wielka wojna z Rosją i Chinami jest nieunikniona i gdy do niej dojdzie nie potrwa zbyt długo, ale będzie ekstremalnie zabójcza. Można powiedzieć, że potwierdziło się przekonanie, że po 70 latach od wielkiego światowego konfliktu zbrojnego, generałowie największej światowej potęgi militarnej przebierają nogami ze zniecierpliwienia i oczekują wielkiej niszczycielskiej wojny.

Co więcej, od jakiegoś czasu trwają przygotowania do takiego konfliktu i wiedzą o tym niewątpliwie Rosjanie, co zresztą wyrażał dosłownie prezydent Władimir Putin, który jakiś czas temu, na spotkaniu z zagranicznymi dziennikarzami wyjaśnił dobitnie dokąd zmierza świat. Oczywiście nasza propaganda pokrywa się z amerykańską i Rosja zapewne będzie przedstawiana jako agresor nawet wtedy gdy zostanie napadnięta. Balans bezpieczeństwa zwany MAD od angielskiego Mutual Assured Destruction, czyli zapewnione wzajemne zniszczenie, już nie obowiązuje, a na utratę równowagi wpływają między innymi instalacje amerykańskiej tarczy antyrakietowej, które powstają w Europie Wschodniej.

[sz-ytvideo url=”https://www.youtube.com/watch?v=EbX3p2IGLs4″ theme=”dark” cover=”youtube” responsive=”y” autoplay=”n” loop=”n” fullscreen=”y” disablekeyboard=”n” disableiframe=”y” disablerelated=”y” delayed=”y” schemaorg=”y” /]

Wszystko to co widzimy w ostatnich dniach wygląda bardzo niedobrze. Rosja przeprowadza do jutra wielkie ćwiczenia Obrony Cywilnej. Aż 40 milionów obywateli Federacji Rosyjskiej ma się znaleźć w schronach przeciwatomowych. Biorąc pod uwagę to co mówią amerykańscy generałowie, przygotowania na konflikt z wykorzystaniem broni jądrowej to bardzo racjonalne zachowanie.

Rosjanie nie są oczywiście niewiniątkami, ale obecna sytuacja jest taka, że ich potencjał wojskowy jest na zupełnie innym poziomie niż amerykański. Konwencjonalny konflikt jaki znamy z II wojny światowej nie jest już prawdopodobny. Wykorzystanie broni jądrowej i to jako ataku prewencyjnego, znajduje się już w doktrynie obronnej Rosji. W związku z tym nie można wykluczyć, że podobnie zrobią Amerykanie.

[sz-ytvideo url=”https://www.youtube.com/watch?v=1Qt4t6rfMbc” theme=”dark” cover=”youtube” responsive=”y” autoplay=”n” loop=”n” fullscreen=”y” disablekeyboard=”n” disableiframe=”y” disablerelated=”y” delayed=”y” schemaorg=”y” /]

Potencjał nuklearny USA i Federacji Rosyjskiej jest porównywalny. Jednak arsenał ten wymaga modernizacji i to właśnie się dzieje. Rosja testuje potężne pociski Satan II, które mogą zniszczyć średniej wielkości kraj. Powróciły też prowokujące loty rosyjskich i amerykańskich bombowców strategicznych. Punktów zapalnych, które mogą prowadzić do konfliktu atomowego jest aż nadto.

WikiImages / Pixabay

WikiImages / Pixabay

Najbliższy czas będzie kluczowy dla bezpieczeństwa na świecie. Wiele wskazuje na to, że …

Czytaj całość tesktu źródło: Amerykanie grożą Rosji i Chinom zabójczą szybką wojną

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/amerykanie-groza-rosji-chinom/

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!