Sie 10 2017

Amerykanie na potęgę wykupują bunkry!

Amerykanie masowo wykupują bunkry.

 

Amerykańska firma Rising S, która specjalizuje się w budowie podziemnych bunkrów, poinformowała, że w ciągu dwóch ostatnich tygodni sprzedaże podziemnych schronów wzrosły o 90% na tle zaostrzenia stosunków między Pjongjangiem a Waszyngtonem – podaje stacja telewizyjna Fox News.

[ wykupują bunkry ]

MaThoPa / Pixabay

Jak poinformował menedżer firmy Gary Lynch, sprzedaż bunkrów wzrosła zwłaszcza w Japonii. „Nad Japonią zawisło poważne zagrożenie ze strony Korei Północnej, ludzie się boją” — powiedział i dodał jednocześnie, że po doniesieniach o testach międzykontynentalnych pocisków balistycznych ze strony sprzedaż bunkrów wzrosła także w Stanach Zjednoczonych.

Na stronie firmy opublikowano katalog bunkrów, które różnią się pod względem rozmiarów — mamy do wyboru „minibunkry” o powierzchni 8 na 12 metrów kwadratowych, składające się z jednego pokoju, mieszczącego sypialnię, kuchnię i węzeł sanitarny za 39,5 tys. dolarów oraz ogromne, wielopokojowe apartamenty, a nawet całe kompleksy mieszkalne, których cena może przewyższać osiem milionów dolarów.

Na przykład mieszkańcy podziemnego kompleksu bunkrów o nazwie „Arystokrata”, który może pomieścić ponad 50 osób, oprócz oddzielnej kuchni i pokoju gościnnego będą mieć do dyspozycji garaż, strzelnicę, kręgielnię, basen, saunę, siłownię i salę kinową, a także szklarnię. Energia elektryczna jest produkowana przez agregat, zamontowany w odzielnym pomieszczeniu.

Menedżer firmy nie poinformował jednak, jakie bunkry cieszą się największą popularnością.

Źródło: Sputnik Polska

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/amerykanie-na-potege-wykupuja-bunkry/

Co o tym sądzisz?

Bądź pierwszy(sza)!

Powiadom o
avatar
999
%d bloggers like this: