Amerykański konwój i 500 żołnierzy dołączyło do walk z ISIS w Syrii.

W Syrii amerykański konwój i 500 żołnierzy z amerykańskich sił specjalnych dołączyło do naziemnych walk z ISIS.

Daily Mail
USA
2017-03-09

Stany Zjednoczone wysłały kolumnę transporterów opancerzonych do położonego na północy syryjskiego miasta Manbidż wspierając okoliczne oddziały kurdyjskie.

[ Amerykański konwój ]

Zdjęcie z 2nd Infantry Division Attribution-NonCommercial-NoDerivs License [ zdjęcie ilustracyjne ]

Pojazdy, są częścią rozmieszczenia 500 żołnierzy amerykańskich w Syrii – wielu z nich jest z sił specjalnych, mających na celu pokonanie ISIS.

Według pułkownika Johna Dorriana, rzecznika operacji Inherent Resolve, wojska amerykańskie zostały wdrożone by „powstrzymać agresję i skupić się na pokonaniu ISIS”.

Amerykańskie wojska wspierają separatystów kurdyjskich, którzy są mocno zaangażowani w walki o miasto Raqqa – stolicę ISIS.

Siły kurdyjskie twierdzą, że zablokowały wszystkie drogi wchodzące i wychodzące do Raqqa.

Jednakże siły kurdyjskie PKK uznawane, są przez Turcję za organizację terrorystyczną, która również rozmieściła żołnierzy w regionie.

Poza autonomicznymi siłami kurdyjskimi, tureckie, syryjskie rządowe i opozycyjne siły przepychają się w pobliżu granicy turecko-syryjskiej o terytorium uprzednio kontrolowane przez grupy ISIS.

Link do oryginalnego artykułu: LINK

Źródło: Prisonplanet PL

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/amerykanski-konwoj-walk-z-isis-w-syrii/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x