Austria grozi wysłaniem wojsk na granicę z Włochami.

Austria grozi wysłaniem wojsk na granicę z Włochami celem zatrzymania nielegalnych migrantów.

autor: John Moll ()
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

 

Kryzys we Włoszech przybiera coraz większych rozmiarów. Zmasowana inwazja tzw. uchodźców na ten kraj zaczyna być odczuwalna również w sąsiednich państwach. Austriackie władze zapowiedziały możliwość przywrócenia kontroli granicznej i rozmieszczenia wojsk, aby zapanować nad nielegalną migracją.

grozi wysłaniem wojsk photoZdjęcie z gabriella szekely Attribution License [ zdjęcie ilustracyjne ]

 

Minister Obrony Peter Doskozil powiadomił o wysłaniu czterech pojazdów opancerzonych w pobliże przełęczy Brenner, która łączy Austrię z Włochami. Zapowiedziano, że jeśli sytuacja ulegnie pogorszeniu, rząd w każdej chwili może zadecydować o rozmieszczeniu 750 żołnierzy, którzy przywrócą kontrolę nad przejściem granicznym i zatrzymają islamskich migrantów przed nielegalnym wkroczeniem na terytorium Austrii.

Możliwość zablokowania wspólnego przejścia granicznego spotkała się z wielkim niezadowoleniem we Włoszech. Austria nie chce dopuścić do sytuacji sprzed 2015 roku, gdy setki tysięcy „uchodźców” zaczęło szturmować granice państw bałkańskich, aby dotrzeć do Niemiec. Tym razem podobna sytuacja może narodzić się we Włoszech, które w tym roku zabrały do siebie ponad 85 tysięcy obcokrajowców z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Włochy są przykładem państwa zmierzającego ku upadkowi. Władze otwarcie proszą o pomoc pozostałe kraje europejskie, lecz udzielane wsparcie polega przede wszystkim na dostarczaniu kolejnych islamskich migrantów. Unijny plan relokacyjny okazał się katastrofą a z roku na rok rośnie liczba uchodźców przekraczających Morze Śródziemne. Włochy zagroziły ostatnio zamknięciem swoich portów morskich dla statków pływających pod banderą innych państw, które zajmują się sprowadzaniem nielegalnych migrantów. Komisja Europejska zaoferowała jedynie „pomoc” w postaci 35 milionów euro. Rzym zaproponował również, aby statki agencji Frontex i innych państw …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/austria-grozi-wyslaniem-wojsk/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x