Chiny mogą dogadać się z Filipinami

Chiny mogą podzielić się sporną rafą Scarborough z Filipinami.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość
Morze Południowochińskie photoWiele wskazuje na to, że spór między Filipinami a Chinami o Morze Południowochińskie dobiega końca. Prezydent Rodrigo Duterte, wraz z wieloma biznesmenami, wyruszył kilka dni temu z pierwszą oficjalną wizytą do Chin. Spotkanie przywódców obu państw postrzegane jest jako przełomowe.
Poprzedni prezydent Filipin, Benigno Aquino III, był zdecydowanym sojusznikiem USA. To właśnie za jego kadencji złożony został pozew do Stałego Trybunału Arbitrażowego w Hadze w sprawie Morza Południowochińskiego. Trzy miesiące temu ogłoszono werdykt na korzyść Filipin.
Jednak nowy przywódca tego państwa, Rodrigo Duterte, najwyraźniej nie ma zamiaru kontynuować polityki swojego poprzednika. Postanowił rozpocząć wojnę z handlarzami narkotyków, zawiesił amerykańsko-filipińskie patrole morskie na Morzu Południowochińskim i zagroził, że zrezygnuje z wspólnych ćwiczeń wojskowych. Duterte zapowiadał również, że nie pozwoli aby Filipiny były traktowane jak podwórko Stanów Zjednoczonych, dlatego zwrócił się w kierunku Chin.
Próba naprawienia relacji chińsko-filipińskich jest pozytywnie postrzegana przez Duterte i Jinpinga. Agencja Reuters, powołując się na źródła powiązane z chińskim rządem twierdzi, że Xi Jinping ma nawet rozpatrzyć udostępnienie spornej rafy Scarborough na Morzu Południowochińskim dla filipińskich rybaków. Z oświadczeń prezydenta Duterte wynika, że Filipiny …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

Zdjęcie z naturalflow Attribution-ShareAlike License

Zdjęcie z outofsocks Attribution-NoDerivs License

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/chiny-moga-dogadac-sie-z-filipinami/

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!