Co na świecie – 09-06-2017.

Co się dzieje na świecie – 09-06-2017

Zygmunt Białas
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Polska popiera islamistów, mordujących dzieci w Syrii, polskie samoloty w Syrii walczą z rządem syryjskim. Pomagaliśmy zniszczyć Irak i Libię, a teraz cieszymy się, że nas obce wojska uratują przed kimkolwiek.

09-06-2017 photoZdjęcie z 7th Army Training Command Attribution License

Panicznie boję się wojny i tego nie ukrywam – pisze pani Tiamat. – Jestem przerażona obecnością amerykańskich i niemieckich żołnierzy w Polsce. Nie lubiłam Sowietów i tak jak większość Polaków naśmiewałam się z Moskwy, śpiewałam świńskie czastuszki rosyjskie i nigdy w Rosji nie byłam. Ale też i nigdy nie widziałam na ulicy sowieckiej armii. Nawet w Legnicy.

,

Nie wiem, jak wyglądały rosyjskie czołgi czy samoloty. Wiedziałam, że były w Polsce, i żołnierze też. Pyskowaliśmy bez przerwy; opowiadaliśmy przeróżne kawały o Ruskich i o władzy sowieckiej. Zdumiewa mnie teraz, że o Amerykanach nie ma żadnych kawałów ani świńskich piosenek. Patrząc wstecz, twierdzę, że mieliśmy więcej swobody w szydzeniu i wyśmiewaniu Niemców, Rosjan, żydów. Na Amerykanów strach nawet popatrzeć.

Porównuję teraz reakcję publiczności na zbombardowanie Prisztiny w Kosowie, wymordowanie tysięcy, tysięcy Serbów i oderwanie Kosowa od Serbii przy aplauzie światowej opinii publicznej. Serbów z Kosowa wypędzono i nikomu do głowy żadna myśl o referendum nie przyszła. Spece w ONZ wyciągnęły prawo, że KAŻDE społeczeństwo ma prawo zorganizować referendum i nie musi pytać władz. Polska nawet miała takie płomienne przemówienie w ONZ. Broniła prawa muzułmanów do ustanowienia niezależnego państwa muzułmańskiego na terenie Serbii! W Europie!

I porównuję schizofreniczną histerię w przypadku Krymu, który naprawdę miał już dość zniszczeń, oferowanym im przez Ukrainę. Przypomnę, że Krym miał zawsze autonomię i własny parlament. Tak jak Szkocja. I Krymska ludność zamieszkała głównie przez Rosjan, miała zakazane mówić po rosyjsku! Jaceniuk przepchnął taką ustawę w Wierchownej Radzie. To przecież jedno z największych przestępstw, prowadzących do wyniszczenia narodu.

Nie tylko Rosjanie na Krymie chcieli tego referendum. Poparli go i Tatarzy, i Polacy, i Grecy. Nikomu nie chciało się uczyć ukraińskiego, bo do niedawna nie było nawet podręczników do uczenia tego języka. I wszyscy, którzy nie zdaliby testu językowego, nie mogliby pracować! Z przerażeniem czytałam opinie Polaków. Jakieś zezwierzęcenie!

Na Krymie nie było żadnej bijatyki, nie padł ani jeden strzał, nikt nie zginął …

… czytaj całość tutaj: Zygumnt Balas [www.neon24.pl]

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/co-na-swiecie-09-06-2017/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x