Co na świecie – 25.10.2016

Co się dzieje na świecie – 25.10.2016.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Amerykanie dostali kręćka na punkcie Rosji – pisze pani Tiamat. – Nagle odkryli, że takie państwo w ogóle istnieje.

25.10.2016

cuncon / Pixabay

Rosja jest na ustach wszystkich politycznych awanturników USA, którzy jeszcze do niedawna za senatorem McCainem (czołowym ‚intelektualistą’ i doradcą w sprawach polityki zagranicznej Stanów) też uważali, że „Rosja to taka przydrożna mała stacja benzynowa, która udaje państwo”.

Zacierał McCain ręce z radości w Gruzji, że zrobił Rosję na szaro, bo udało się zwalić amerykańską awanturę w Osetii na Rosję. Nawet uczeni wielce Polacy uwierzyli, że Rosja nie ma prawa bronić kraju przed bandytami McCaina i innymi islamistami, wahabitami, Ukraińcami w Czeczeni, bo do głowy im nie przyszło, że Czeczenia jest na terytorium rosyjskim. Tego samego prawa obrony własnego kraju przed najeźdźcą odmówili Polacy i ich przyjaciele z NATO, gdy chodziło o serbskie Kosowo, o Libię Kadafiego czy Irak Husajna. Napad na inne kraje stał się modus vivendi i modus operandi zachodniej kultury w sferze stosunków międzynarodowych.

Rosja była zawsze – według oświeconego Zachodu – ‚zapazdała’, stalinowska, niezdarna, głupia, a Rosjanie mieli mentalność rabów, niewolniczo podległych tyrańskiej władzy carów, stalinowców, NKWD, pijanych Jelcynów. Wszyscy wiedzą, że ruski car był gorszy od… Obamy, a szef CIA George Bush dużo lepszy od pracownika KGB Putina.

 

Winston Churchill, kryminalista wszech-czasów, namawiał rząd USA, a konkretnie Harry Trumana, do użycia broni nuklearnej przeciwko Rosji (ujawnione w raportach FBI). I to tylko po to, żeby wygrać zimną wojnę. Wydawało się temu zboczeńcowi, że tylko bomba atomowa może powstrzymać marsz komunizmu na Zachód. Niewielu ludzi, nawet dziś, po tylu latach, wierzy, że Churchill był agresywnym debilem. W Polsce chcą mu nawet pomnik postawić (a powinni ze śniegu).

Winston Churchill (biggest criminal of all time) wanted to nuke Russia too – uncovered FBI files
http://defence.pk/threads/winston-churchill-biggest-criminal-of-all-time-wanted-to-nuke-russia-too-uncovered-fbi-files.343546/

Zachód zawsze oskarżał Rosję o płodność, o bezpłodność, o terror i tyranię, a Rosjan miał za przygłupów i …

… czytaj całość tutaj: Zygumnt Balas

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/co-na-swiecie-25-10-2016/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x