Co na świecie – 27-06-2017

Co się dzieje na świecie – 27-06-2017.

Zygmunt Białas
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Atmosfera wojny, strachu, niepewności i terroru jest nakręcana celowo i z premedytacją przez globalistów, których my nadal podziwiamy i popieramy – pisze pani Tiamat.

27-06-2017 photoZdjęcie z Claude-Yolande Attribution-NonCommercial-ShareAlike License

W Londynie za moich czasów studenckich było każdego dnia około dwa miliony różnych ‚gości’. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak wielonarodowym miastem. Patrzyłam się z ciekawością i zdumieniem, gdy na Heathrow wyłaziły z samolotu wszystkie męskie ozdoby na głowie; od burnusów, hinduskich turbanów, tureckich fezów, obrusów arabskich, jedwabnych turbanów Sikhów i… wielopiętrowe fantazyjne przybrania głowy afrykańskich kobiet.

Londyn był kolorowy, wielojęzyczny i… przyjazny. A przede wszystkim bezpieczny. W tamtych czasach angielski ‚bobby’ – policjant nie miał prawa nosić broni. I Londyn był bardzo bezpieczny. Mimo że nie było kamer, skanerów. Odprawa celna była prawie żadna i nikt nie bał się żadnych terrorystów. Od czasu, gdy Amerykanie ogłosili krucjatę globalną, to nawet w Pipidówce może się zdarzyć akt terrorystyczny.

Bezpieczeństwo narodu zależy do rządu i systemu zarządzania. Obecny terroryzm jest sponsorowany przez państwa. I cienia własnego się boimy oraz polityki międzynarodowej kraju. Po wojnie w Jugosławii Anglicy nakręcili dość dużo filmów, w których czarnymi, bardzo czarnymi charakterami byli Serbowie!.

Po 9/11 państwa NATO pod znamienitym przewodem USA wymordowały wiele milionów muzułmanów. Prezydent G.W. Bush nazwał to ‚krucjatą’ przeciw islamowi. Ten sam Bush (niezbyt rozgarnięty i narkoman) przyznał się potem, że musiał napaść na Irak, bo Husein groził… tatusiowi Busha. Jest takie prawo w przyrodzie, które żydek Newton komuś ‚podglądnął’: ‚każdej akcji odpowiada reakcja’.

Kiedy Niemcy na nas napadli, to choć nieudolnie, próbowaliśmy się bronić. I ci, którzy próbowali się bronić byli terrorystami w oczach hitlerowców. A z kolei pisze w Biblii: „Kto sieje wiatr – zbiera burze”. No i każde oczytane dziecko wie, że kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Obawiam się, że myśmy się na tę globalną awanturę zgodzili.

Polacy i inni naiwni w Europie całym sercem i duszą popierali i dalej popierają kolorowe rewolucje globalistów. Polska poparła nie tylko własną ‚rewolucję’ – myśmy Wałęsę na rekach nosili! Polacy entuzjastycznie poparli pomarańczową rewolucję na Ukrainie. No i majdan. Teraz Polska jest członkiem NATO i razem z sześćdziesięcioma państwami napada na coraz to inne państwo. Aktualnie …

… czytaj całość tutaj: Zygumnt Białas [www.neon24.pl]

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/co-na-swiecie-27-06-2017/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x