Co na świecie – 27-06-2017

Co się dzieje na świecie – 27-06-2017.

Zygmunt Białas
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Atmosfera wojny, strachu, niepewności i terroru jest nakręcana celowo i z premedytacją przez globalistów, których my nadal podziwiamy i popieramy – pisze pani Tiamat.

27-06-2017 photoZdjęcie z Claude-Yolande Attribution-NonCommercial-ShareAlike License

W Londynie za moich czasów studenckich było każdego dnia około dwa miliony różnych 'gości’. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak wielonarodowym miastem. Patrzyłam się z ciekawością i zdumieniem, gdy na Heathrow wyłaziły z samolotu wszystkie męskie ozdoby na głowie; od burnusów, hinduskich turbanów, tureckich fezów, obrusów arabskich, jedwabnych turbanów Sikhów i… wielopiętrowe fantazyjne przybrania głowy afrykańskich kobiet.

Londyn był kolorowy, wielojęzyczny i… przyjazny. A przede wszystkim bezpieczny. W tamtych czasach angielski ‚bobby’ – policjant nie miał prawa nosić broni. I Londyn był bardzo bezpieczny. Mimo że nie było kamer, skanerów. Odprawa celna była prawie żadna i nikt nie bał się żadnych terrorystów. Od czasu, gdy Amerykanie ogłosili krucjatę globalną, to nawet w Pipidówce może się zdarzyć akt terrorystyczny.

Bezpieczeństwo narodu zależy do rządu i systemu zarządzania. Obecny terroryzm jest sponsorowany przez państwa. I cienia własnego się boimy oraz polityki międzynarodowej kraju. Po wojnie w Jugosławii Anglicy nakręcili dość dużo filmów, w których czarnymi, bardzo czarnymi charakterami byli Serbowie!.

Po 9/11 państwa NATO pod znamienitym przewodem USA wymordowały wiele milionów muzułmanów. Prezydent G.W. Bush nazwał to ‚krucjatą’ przeciw islamowi. Ten sam Bush (niezbyt rozgarnięty i narkoman) przyznał się potem, że musiał napaść na Irak, bo Husein groził… tatusiowi Busha. Jest takie prawo w przyrodzie, które żydek Newton komuś ‚podglądnął’: ‚każdej akcji odpowiada reakcja’.

Kiedy Niemcy na nas napadli, to choć nieudolnie, próbowaliśmy się bronić. I ci, którzy próbowali się bronić byli terrorystami w oczach hitlerowców. A z kolei pisze w Biblii: „Kto sieje wiatr – zbiera burze”. No i każde oczytane dziecko wie, że kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Obawiam się, że myśmy się na tę globalną awanturę zgodzili.

Polacy i inni naiwni w Europie całym sercem i duszą popierali i dalej popierają kolorowe rewolucje globalistów. Polska poparła nie tylko własną ‚rewolucję’ – myśmy Wałęsę na rekach nosili! Polacy entuzjastycznie poparli pomarańczową rewolucję na Ukrainie. No i majdan. Teraz Polska jest członkiem NATO i razem z sześćdziesięcioma państwami napada na coraz to inne państwo. Aktualnie …

… czytaj całość tutaj: Zygumnt Białas [www.neon24.pl]

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/co-na-swiecie-27-06-2017/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x