Co na Ukrainie – 02-07-2017

Co się dzieje na Ukrainie – 02-07-2017.

Zygmunt Białas

 

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Ukraina została jakoś zepchnięta z pierwszych stron gazet, jako że zastój w konfliktach nie przyciąga uwagi czytelników – pisze Phil Butler w portalu veteranstoday.com.

02-07-2017 photoZdjęcie z cdelondon Attribution License

– Z kolei Irak i Syria ciągle stanowią codzienną sensację. Ale brak postępu w próbie rozwiązania konfliktu na Ukrainie może przynieść fatalne następstwa dla różnych stron.

Ostatnie sondaże polityczne wskazują, że poparcie dla Poroszenki spadło do 8% – mniej niż ma Kongres USA. Kazdy normalny osobnik skłaniałby się do rozpisania nowych wyborów. Mogę tylko się domyślać, że zachodnie spece od zamachów ciągle jeszcze nie chcą się Petra pozbyć, bo ktoś, kto przyjdzie na jego miejsce, może być jeszcze gorszym od “Porky” [skrót od Poroszenki, z ang: “opasly”].

Osobiście uważam, że Ukraina nie jest nawet państwem, choćby dlatego, że sprowadza cudzoziemców, by kierowali ukraińską administracją, i nadaje im automatycznie ukraińskie obywatelstwo. Tylko w komiksach takie rzeczy się zdarzają. Ukraina zdobyła sobie zaszczytne miano jednego z najbardziej skorumpowanych państw.

02-07-2017 photo

W jakiś sposób mogę sobie wyobrazić, że Zachód używa Ukrainę jako mięso armatnie, które można poświęcić w wojnie z Rosją, nie licząc milionów ludzi, którzy już są ofiarami skorumpowanego reżimu; ostatnią rzeczą, której potrzebują, to międzynarodowe bandziory, którzy im wiążą stryczek na szyi [Jim W. Dean].

Skończy się na tym, że Ukraina stanie się przysłowiowym czarnym koniem, który rozwali domek z kart globalistom. W stepy Rosji wsiąkała niegdyś krew całych armii. Dziś mamy nowy rodzaj walki zbrojnej – czarne machloje i przekupstwo, które mogą wkrótce przekroczyć granice dopuszczalności na geopolitycznej skali… i przynieść korzyść Rosji. A oto kilka powodów:

Władimir Putin był w defensywie przez parę ostatnich lat. Rosjanie byli nieprawdopodobnie atakowani ze wszystkich możliwych stron przez rządy zachodnie, korporacje, technokratow, NGO’s (pozarządowe organizacje) i nawet naukowców – na skalę niespotykaną dotąd w historii. I walka o Ukrainę była i jest kluczem do nowej techniki działań wojennych.

Kiedy legalny rząd Ukrainy zdecydował o rezygnacji z Umowy Stowarzyszeniowej z Unią Europejską na rzecz bliższych kontaktów z Rosją i Euroazjatycką Unią – Amerykanie, Europejczycy i ukraińska oligarchia puścili w ruch „Plan B” – przygotowani na nowy rodzaj operacji wojennych. Co potem nastąpiło – to najnowsza wersja hitlerowskiego Blitzkriegu [błyskawicznej wojny] – operacja Barbarossa w XXI wieku. Miliard dolarów dolarów wydano na propagandę medialną i 10 miliardów na działania przeciwko Putinowi i Rosji. To są niepodważalne fakty, które można w każdej chwili udowodnić.

Reżim w Kijowie, zainstalowany przez agentów Obamy, Viktorię Nuland i i Geoffreya Pyatta, przypominał cyrkowe występy mafijne, w których wystąpili: naziści – fanatyczni wielbiciele Bandery, którzy popierali Hitlera w czasie drugiej wojny światowej, zwalisty, tępy bokser, czekoladowy oligarcha Petro Poroszenko, Arsenij Jaceniuk, który stał na czele Komisji Ukraińsko-Europejskiej. Gdyby zacząć badać przeszłość każdego z ukraińskich obecnych przywódców, to porządnego badacza zaprowadziłoby to w najciemniejsze rejony korupcji i złodziejstwa.

Jako przykład, Rosjanie teraz twierdzą, iż mają dowody na to, że Jaceniuk brał czynny udział w torturowaniu rosyjskich jeńców w czasie wojny czeczeńskiej w 1995 roku. Ale lista szatańskich łajdackich czynów na Ukrainie nie ma dna, co widać na załączonym zdjęciu:

Ostrzeliwanie przez UKROP-ów bezbronnej ludności cywilnej w Donbasie, niekończąca się kampania rusofobii na Ukrainie i w całej Europie, i podziemne mocno podejrzane biznesy wyłażą teraz na światło dzienne.

Weźmy na przykład bardzo porządną firmę księgową: PricewaterhouseCoopers(PwC). Wiadomość, że …

… czytaj całość tutaj: Zygumnt Białas [www.neon24.pl]

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/co-na-ukrainie-02-07-2017/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x