Co na Ukrainie – 16-02-2017

Co się dzieje na Ukrainie – 16-02-2017

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość
Co się dzieje na Ukrainie – 16.02.2017 – całość notki:
#Czołgi #amerykańskie rozładowywane w #Rumunii. Co się dzieje? – pyta pan Staszek:

Ukraina dokonuje ataków na ludność cywilną w Donbasie przy pomocy zakazanej broni masowego rażenia – informuje pani Tiamat. – Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej przedstawił dowody, że armia ukraińska w ataku na ludność cywilną używa pocisków Toczka-U. Wiadomość tę podała rzecznik ministerstwa Swietłana Petrenko.Mamy niezbite i profesjonalne dowody na to, że w tym konflikcie armia ukraińska używa broni masowej zagłady – taktyczny system rakietowy Toczka-U – przeciwko ludności cywilnej. Komitet stwierdza, że użycie broni masowego rżzenia nie daje żadnej szansy przeżycia i ta broń jest zakazana w świetle prawa międzynarodowego. Ostatnio użyto tej broni w czasie bombardowania wiosek Nowosletłowka i Ternowoje, osiedli mieszkaniowych w rejonie Krasnodonu, miasta Rowenki i wioski Jubilejnyj Ługańska.

Toczka-U to stary sowiecki system, wyprodukowany w 1989 roku. Po upadku ZSRR znaczna cześć tego systemu pozostała do dyspozycji władz ukraińskich. Jednostki Toczki-U są wyposażone w pociski rakietowe o zasięgu około 120 km.

Ukraine uses WMD’s on Donbass civilians – Russian Investigative Committee (VIDEO) – Fort Russ, http://www.fort-russ.com/2017/02/ukraine-uses-wmds-on-donbass-civilians.html

Jean Claude Junker wręczył 600 milionów euro kijowskiemu reżimowi. 10 lutego 2017 w czasie wizyty ukraińskiego premiera w Brukseli Junker, prezydent Komisji Europejskiej – nigdy nie wybrany przez narody Unii – podarował juncie kijowskiej 600 milionów euro. I to pomimo tego, że jeszcze ubiegłego tygodnia armia ukraińska przeprowadzila największe ataki bombowe w Donbasie przeciwko ludności cywilnej – tak technokratyczny system płaci pieniądze skorumpowanemu reżimowi.

W grudniu „europa” ukarała Grecję za to, że wypłaciła 13. pensję‚ biednym emerytom, a dwa miesiące później ta sama „europa” daje ogromne pieniądze juncie, która bombarduje ludność cywilną i radośnie okrada ludność Ukrainy, sprzedając cały kraj międzynarodowym korporacjom. Jest to oczywista zdrada, popełniona przez prezydenta, zrodzonego z zamachu stanu i popieranego przez USA, Kanadę i Unię Europejską.

W ubiegłym roku Poroszenko, rzeźnik Donbasu, był wymieniony po nazwisku w wielkim skandalu o rajach podatkowych pt. ‚Papiery panamskie’ (Panama papers) – razem z innymi skorumpowanymi oligarchami. Ten przestępca wojenny mial konto w tym raju podatkowym, w którym ukrywa …

… czytaj całość tutaj: Zygumnt Balas [www.neon24.pl]

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/co-na-ukrainie-16-02-2017/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x