Co na Ukrainie – 16-02-2017

Co się dzieje na Ukrainie – 16-02-2017

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość
Co się dzieje na Ukrainie – 16.02.2017 – całość notki:
#Czołgi #amerykańskie rozładowywane w #Rumunii. Co się dzieje? – pyta pan Staszek:

Ukraina dokonuje ataków na ludność cywilną w Donbasie przy pomocy zakazanej broni masowego rażenia – informuje pani Tiamat. – Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej przedstawił dowody, że armia ukraińska w ataku na ludność cywilną używa pocisków Toczka-U. Wiadomość tę podała rzecznik ministerstwa Swietłana Petrenko.Mamy niezbite i profesjonalne dowody na to, że w tym konflikcie armia ukraińska używa broni masowej zagłady – taktyczny system rakietowy Toczka-U – przeciwko ludności cywilnej. Komitet stwierdza, że użycie broni masowego rżzenia nie daje żadnej szansy przeżycia i ta broń jest zakazana w świetle prawa międzynarodowego. Ostatnio użyto tej broni w czasie bombardowania wiosek Nowosletłowka i Ternowoje, osiedli mieszkaniowych w rejonie Krasnodonu, miasta Rowenki i wioski Jubilejnyj Ługańska.

Toczka-U to stary sowiecki system, wyprodukowany w 1989 roku. Po upadku ZSRR znaczna cześć tego systemu pozostała do dyspozycji władz ukraińskich. Jednostki Toczki-U są wyposażone w pociski rakietowe o zasięgu około 120 km.

Ukraine uses WMD’s on Donbass civilians – Russian Investigative Committee (VIDEO) – Fort Russ, http://www.fort-russ.com/2017/02/ukraine-uses-wmds-on-donbass-civilians.html

Jean Claude Junker wręczył 600 milionów euro kijowskiemu reżimowi. 10 lutego 2017 w czasie wizyty ukraińskiego premiera w Brukseli Junker, prezydent Komisji Europejskiej – nigdy nie wybrany przez narody Unii – podarował juncie kijowskiej 600 milionów euro. I to pomimo tego, że jeszcze ubiegłego tygodnia armia ukraińska przeprowadzila największe ataki bombowe w Donbasie przeciwko ludności cywilnej – tak technokratyczny system płaci pieniądze skorumpowanemu reżimowi.

W grudniu „europa” ukarała Grecję za to, że wypłaciła 13. pensję‚ biednym emerytom, a dwa miesiące później ta sama „europa” daje ogromne pieniądze juncie, która bombarduje ludność cywilną i radośnie okrada ludność Ukrainy, sprzedając cały kraj międzynarodowym korporacjom. Jest to oczywista zdrada, popełniona przez prezydenta, zrodzonego z zamachu stanu i popieranego przez USA, Kanadę i Unię Europejską.

W ubiegłym roku Poroszenko, rzeźnik Donbasu, był wymieniony po nazwisku w wielkim skandalu o rajach podatkowych pt. ‚Papiery panamskie’ (Panama papers) – razem z innymi skorumpowanymi oligarchami. Ten przestępca wojenny mial konto w tym raju podatkowym, w którym ukrywa …

… czytaj całość tutaj: Zygumnt Balas [www.neon24.pl]

0 0 vote
Article Rating
Podziel się tym co czytałeś!

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/co-na-ukrainie-16-02-2017/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: