Co na świecie – 10-10-2016.

Co się dzieje na świecie – 10.10.2016.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Poniższa notka jest kontynuacją poprzedniej, link:

http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/10/08/co-sie-dzieje-na-swiecie-08-10-2016-2/

 

Należy porzucić zachodni tonący statek liberalizmu
[sz-ytvideo url=”https://www.youtube.com/watch?v=zES56zDhg9g” theme=”dark” cover=”youtube” responsive=”y” autoplay=”n” loop=”n” fullscreen=”y” disablekeyboard=”n” disableiframe=”y” disablerelated=”y” delayed=”y” schemaorg=”y” /]
Morris:  Na Zachodzie ludzie muszą dorosnąć. Wszechobecne reklamy, konsumpcjonizm, materializm. Teraz mamy ogromną kampanię propagandową w kierunku akceptacji zmiany płci, praw 'gejów’. Ta propaganda atakuje nas 24 godziny na dobę. Jak ludzie mogą prowadzić godne życie, jak mają tworzyć związki, ufać sobie wzajemnie, kiedy cała rzeczywistość wokół jest fałszywa?
Szejk Imran Hosein:  To test od Boga w czasach ostatecznych; ten test ma sprawdzić, co znajduje się w twoim sercu. Jeśli w sercu masz wiarę, to zorientujesz się, że to są śmiecie i że powinieneś się od tego otoczenia odseparować. Jeśli nie masz w sercu wiary, to uznasz, że to jest najlepsza rzecz, którą świat może zaoferować, nigdy nie było lepszej. Wtedy zanurzysz się w tej kulturze i będziesz tańczył według zagranej melodii. Ta melodia zaprowadzi cię do autodestrukcji, to jest dramat rozgrywający się właśnie na świecie. To się dzieje w sferze gospodarczej, w dziedzinie polityki monetarnej, w polityce, także w dziedzinie relacji seksualnych. Ma miejsce zwycięstwo całkowitego zepsucia.
Znalezione obrazy dla zapytania lgbt usa
Jest też dobra wiadomość: jeśli się od tego odseparujesz, jeśli zorientujesz się, że to jest tonący statek i nikt nie może już zapobiec zatonięciu, że jest to wyrok Opatrzności, że nie dzieje się to przez przypadek, jeśli zorientujesz się, że jeśli pozostaniesz na pokładzie tego statku, to skończysz w ogniach piekielnych, jeśli masz wiarę w sercu, wysiądziesz z tego statku. Jeśli wysiądziesz z tego statku, a twoja żona, dzieci, rodzice nie chcą z niego wysiąść, wtedy musisz nadal próbować ich stamtąd wyprowadzić. Jeśli zostaniesz z nimi na statku, to podzielisz ich los i zasługujesz na ten właśnie los.
Morris:  Trzeba zostać z rodziną?

Szejk Imran Hosein:  Jeśli masz w głowie rozumu chociaż za dwie rupie, musisz wysiąść ze statku [szejk Hosein zapewne mówi o indonezyjskich rupiach; dwie rupie to naprawdę niewiele]: http://www.xe.com/currencyconverter/convert/?Amount=2&From=IDR&To=PLN   Nie przeszkadza ci przykład z rupiami? Jeśli masz w głowie rozumu chociaż za dwie rupie i używasz tego potencjału

… czytaj całość tutaj: Zygumnt Balas [www.neon24.pl]

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/co-sie-dzieje-na-swiecie-10-10-2016/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x