Dziarski marsz NATO do wojny globalnej

Marsz NATO do wojny globalnej.

 

W poprzednim artykule starałem się {autor źródła} przybliżyć autentyczny obraz Ameryki w szczególności, a Zachodu w ogólności, który to jest tak diametralnie różny od prezentowanego w tzw. mediach głównego nurtu i który pokutuje w głowach jego obywateli, czyniąc ich biernymi widzami w obliczu narastającego niebezpieczeństwa ( http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/145794 ).

[ marsz NATO ] photoZdjęcie z Chase Steely All Rights Reserved

Dziś NATO ogłosiło decyzję o ulokowaniu na morzu Północnym, grupy uderzeniowej, składającej się z lotniskowca i okrętów towarzyszących. W charakterze komentarza do tego posunięcia, dowódca sojuszu na Europę stwierdził, że jest to:

„a demonstration of our capabilities to Moscow….and that the US was calling it out because we need to put them on notice.” ( https://russia-insider.com/en/nato-supreme-commander-us-carrier-group-north-sea-puts-russia-notice/ri25068 ).

„demonstracja Moskwie naszych możliwości…i Stany nagłaśniają tą sprawę ponieważ istnieje potrzeba ostrzeżenia jej (Rosji).”

 

Ewidentnie stanowi to przedłużenie wątku, który zapoczątkowała amerykańska ambasadorka przy NATO, stwierdzając:

„At that point, we would be looking at the capability to take out a (Russian) missile that could hit any of our countries. Counter measures (by the United States) would be to take out the missiles that are in development by Russia in violation of the treaty. They are on notice.” ( https://original.antiwar.com/justin/2018/10/03/kay-bailey-hutchison-must-resign/ ).

“W tym momencie będziemy poszukiwać możliwości zniszczenia (rosyjskich) rakiet, które mogą dosięgnąć któregokolwiek z naszych państw. Przeciwdziałaniem (przez USA) byłoby zniszczenie tych rakiet, które znajdują się w Rosji na etapie konstrukcyjnym w naruszeniu traktatu. To jest dla nich ostrzeżenie.”

 

W nagłówku pierwszego z cytowanych artykułów, jego autor zadał retoryczne pytanie: „Co by było gdyby Rosjanie w identyczny sposób skomentowali swoją ewentualną decyzję o lokalizacji floty u wybrzeży Nowej Funlandii?”

No ale porównanie takie nie jest uprawnione, bo Zachodowi wolno wszystko, ze względu na jego „nadludzki” status (porównaj z Herrenvolk ). Można się z tą teorią „wyższości” zgadzać lub nie, ale każdy rozumny człowiek, we własnym dobrze pojętym interesie, powinien ze wszech sił przeciwstawiać się kierunkowi, w którym popychają świat obłąkani władcy Zachodu.

 

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/902778,marsz-nato-do-wojny-globalnej

Opublikowano: 15.10.2018 18:42. Ostatnia aktualizacja: 15.10.2018 18:45.

Źródło: Wolna Polska

Zdjęcie z janusz.walczak All Rights Reserved

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/dziarski-marsz-nato-do-wojny/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x