W Europie wkrótce wybuchnie święta wojna – twierdzi premier Turcji

Premier Turcji twierdzi, że w Europie wkrótce wybuchnie święta wojna!

autor: John Moll ()
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

W przeciągu ostatnich kilku lat wielokrotnie ostrzegaliśmy przed islamizacją naszego kontynentu. Wiele mówiło się o tym, że zderzenie kultur jakie obserwujemy obecnie w #Europie prędzej czy później doprowadzi do wielkiej #wojny. Ostrzeżenia te były niestety zwykle bagatelizowane a każdy kto obawiał się najazdu muzułmanów był automatycznie nazywany #rasistą.

wybuchnie święta wojna photoZdjęcie z *_* Attribution License

#Islamizacja #Europy przebiega szybko i sprawnie za przyzwoleniem Unii #Europejskiej. Należy nazywać rzeczy po imieniu – to nie jest jakiś tam kryzys migracyjny. To nie jest przypadek, że miliony muzułmanów chcą osiedlić się na naszym kontynencie. W większości to nie są pokojowi uchodźcy, tylko ludzie, którzy chcą zaprowadzić w Europie własny porządek, własne prawo i własną religię.

 

#Turcja najwyraźniej przestała już nawet ukrywać się ze swoimi zamiarami. Premier Turcji Mevlüt #Çavuşoğlu, komentując holenderskie wybory parlamentarne oraz porażkę przeciwnika islamizacji Geerta #Wildersa stwierdził, że między partiami politycznymi w tym kraju nie ma żadnej różnicy. Powiedział, że socjaldemokraci oraz „faszysta #Wilders” mają taką samą mentalność i prowadzą całą Europę ku upadkowi.

 

Najbardziej niepokojąco brzmiały jego słowa o tym, że wkrótce wybuchną na naszym kontynencie „święte wojny”. Çavuşoğlu miał oczywiście na myśli wojny religijne, a skoro Turcja w ostatnim czasie nieustannie zarzuca Europie stosowanie zachowań rasistowskich to można z jego wypowiedzi wywnioskować, iż chodzi tu o wojnę między Europejczykami a muzułmanami. Obie kultury nie są przecież ze sobą kompatybilne, co ewidentnie widać na przykładzie wielu państw.

 

Czy wypowiedź tureckiego premiera jest …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 vote
Article Rating
Podziel się tym co czytałeś!

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/europie-wkrotce-wybuchnie-swieta-wojna/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: