W Europie wkrótce wybuchnie święta wojna – twierdzi premier Turcji

Premier Turcji twierdzi, że w Europie wkrótce wybuchnie święta wojna!

autor: John Moll ()
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

W przeciągu ostatnich kilku lat wielokrotnie ostrzegaliśmy przed islamizacją naszego kontynentu. Wiele mówiło się o tym, że zderzenie kultur jakie obserwujemy obecnie w #Europie prędzej czy później doprowadzi do wielkiej #wojny. Ostrzeżenia te były niestety zwykle bagatelizowane a każdy kto obawiał się najazdu muzułmanów był automatycznie nazywany #rasistą.

wybuchnie święta wojna photoZdjęcie z *_* Attribution License

#Islamizacja #Europy przebiega szybko i sprawnie za przyzwoleniem Unii #Europejskiej. Należy nazywać rzeczy po imieniu – to nie jest jakiś tam kryzys migracyjny. To nie jest przypadek, że miliony muzułmanów chcą osiedlić się na naszym kontynencie. W większości to nie są pokojowi uchodźcy, tylko ludzie, którzy chcą zaprowadzić w Europie własny porządek, własne prawo i własną religię.

 

#Turcja najwyraźniej przestała już nawet ukrywać się ze swoimi zamiarami. Premier Turcji Mevlüt #Çavuşoğlu, komentując holenderskie wybory parlamentarne oraz porażkę przeciwnika islamizacji Geerta #Wildersa stwierdził, że między partiami politycznymi w tym kraju nie ma żadnej różnicy. Powiedział, że socjaldemokraci oraz „faszysta #Wilders” mają taką samą mentalność i prowadzą całą Europę ku upadkowi.

 

Najbardziej niepokojąco brzmiały jego słowa o tym, że wkrótce wybuchną na naszym kontynencie „święte wojny”. Çavuşoğlu miał oczywiście na myśli wojny religijne, a skoro Turcja w ostatnim czasie nieustannie zarzuca Europie stosowanie zachowań rasistowskich to można z jego wypowiedzi wywnioskować, iż chodzi tu o wojnę między Europejczykami a muzułmanami. Obie kultury nie są przecież ze sobą kompatybilne, co ewidentnie widać na przykładzie wielu państw.

 

Czy wypowiedź tureckiego premiera jest …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/europie-wkrotce-wybuchnie-swieta-wojna/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x