Rosyjskie bombowce przeleciały w pobliżu Brytanii i Franacji.

W pobliżu Francji i Wielkiej Brytanii pojawiły się rosyjskie bombowce

autor: John Moll ()
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Dwa bombowce strategiczne Tu-160 zbliżyły się wczoraj do przestrzeni powietrznej #Francji i Wielkiej #Brytanii . Myśliwce #Mirage i #Typhoon eskortowały rosyjskie samoloty, które leciały przy zachodnim wybrzeżu #Irlandii aż do Zatoki #Biskajskiej , po czym zaczęły zawracać.

rosyjskie bombowce photo                      Zdjęcie z Andrey Belenko Attribution License

Jak podaje brytyjski The #Sun, bombowce Tu-160 (w kodzie NATO oznaczone jako ” #Blackjack „) znalazły się w pobliżu #Irlandii około godziny 11:30. Najpierw zostały przechwycone przez myśliwce #RAF , a następnie przez francuskie myśliwce Mirage, gdy dwa Tu-160 wkroczyły do Zatoki Biskajskiej. Ostatecznie rosyjskie bombowce, uznawane za najcięższe samoloty bojowe na świecie, zawróciły a potem oddaliły się od Wielkiej Brytanii.

Tu-160 nie naruszyły brytyjskiej przestrzeni powietrznej, ale były w „przestrzeni zainteresowania”. Lokalne media zwracają uwagę, że przelot rosyjskich bombowców nastąpił dzień po tym, jak Władimir Putin zlecił swoim siłom powietrznym przygotowania „na czas wojny”.

 

Uważa się, że …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/francji-brytanii-rosyjskie-bombowce/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x