Jak nas przygotowują na nie naszą wojnę. [NOWY EKRAN]

Jak nas przygotowują na nie naszą wojnę.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

USA mają jedną ogromną przewagę nad Rosją, a mianowicie w zmasowanej propagandzie, w której biorą udział politycy uprzywilejowanego świata i media tego porządku.

Gdy wypowiedzi Brzezińskiego widzimy w polskiej prasie, to znaczy, że nie jest dobrze. Mówi amerykański polityk i członek grupy Bilderberg:

„Putin zajmie Rygę i Tallin, co zabierze mu dosłownie jeden dzień. Konieczny jest czynnik odstraszający, który uświadomiłby rosyjskim władzom, że nastąpi reakcja ze strony NATO”.

Zbigniew Brzeziński rekomenduje przemieszczenie pewnych sił w krajach nadbałtyckich w sposób „nieprowokujący”.

W tych posunięciach skwapliwie uczestniczą władze wspomnianych państw. Litwa na przykład będzie znaczącym pośrednikiem w przekazywaniu broni z NATO na Ukrainę. Ta Litwa (że kiedyś jako część Rzeczypospolitej była potęgą europejską, uwierzyć nie można!) bierze udział w formowaniu międzynarodowej jednostki wojskowej wraz z Polską i Ukrainą. I ta Litwa daje swym obywatelom w podręcznej książce wskazówki, jak należy zachować się w przypadku rosyjskiej inwazji:

„Zachowajcie jasny umysł i nie wpadajcie w panikę!” – pisze Ministerstwo Obrony w poradniku. To ci dopiero troska o obywatela! Litwini tego nie doceniają i uciekają z kraju bardziej masowo niż Polacy. Bynajmniej nie z powodu ewentualnej wojny.

USA mają jedną ogromną przewagę nad Rosją, a mianowicie w zmasowanej propagandzie, w której biorą udział politycy uprzywilejowanego świata i media tego porządku. I mają jeszcze przewagę w umiejętności podporządkowania sobie swych sojuszników także wtedy, gdy widać jak na dłoni, że ten „sojuszniczy” interes nie tylko się nie opłaca, ale może wręcz przynieść opłakane skutki.

Tak więc Amerykanie podpuszczają władze państw Europy Środkowo – Wschodniej i stwarzają liczne pola konfliktu, by osłabiać Rosję. Gdy będzie gorąco, nie będzie Stanów i nie będzie NATO.

Wspomnę tutaj, iż fiński ekspert ds. wojskowych Stefan Forss pisze w szwedzkojęzycznej gazecie „Hufvudstadsbladet”: „Punkty wsparcia obrony powietrznej w państwach nadbałtyckich nie zapewniają ochrony, wystarczającej do odparcia ewentualnej inwazji rosyjskiej. Stacjonujące tam samoloty bojowe wpadną w tarapaty w sytuacji wojennej.

Poza tym jest wątpliwe to, że Zachód przyśle swe samoloty w celu wsparcia. Rosjanie dysponują doskonałym systemem obrony powietrznej w nadbałtyckiej enklawie: Kaliningrad – St. Petersburg”…

Czytaj dalej na: Jak nas przygotowują na nie naszą wojnę. | NOWY EKRAN.

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/jak-nas-przygotowuja-na-nie-nasza-wojne-nowy-ekran/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x