Jak nas przygotowują na nie naszą wojnę. [NOWY EKRAN]

Jak nas przygotowują na nie naszą wojnę.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

USA mają jedną ogromną przewagę nad Rosją, a mianowicie w zmasowanej propagandzie, w której biorą udział politycy uprzywilejowanego świata i media tego porządku.

Gdy wypowiedzi Brzezińskiego widzimy w polskiej prasie, to znaczy, że nie jest dobrze. Mówi amerykański polityk i członek grupy Bilderberg:

„Putin zajmie Rygę i Tallin, co zabierze mu dosłownie jeden dzień. Konieczny jest czynnik odstraszający, który uświadomiłby rosyjskim władzom, że nastąpi reakcja ze strony NATO”.

Zbigniew Brzeziński rekomenduje przemieszczenie pewnych sił w krajach nadbałtyckich w sposób „nieprowokujący”.

W tych posunięciach skwapliwie uczestniczą władze wspomnianych państw. Litwa na przykład będzie znaczącym pośrednikiem w przekazywaniu broni z NATO na Ukrainę. Ta Litwa (że kiedyś jako część Rzeczypospolitej była potęgą europejską, uwierzyć nie można!) bierze udział w formowaniu międzynarodowej jednostki wojskowej wraz z Polską i Ukrainą. I ta Litwa daje swym obywatelom w podręcznej książce wskazówki, jak należy zachować się w przypadku rosyjskiej inwazji:

„Zachowajcie jasny umysł i nie wpadajcie w panikę!” – pisze Ministerstwo Obrony w poradniku. To ci dopiero troska o obywatela! Litwini tego nie doceniają i uciekają z kraju bardziej masowo niż Polacy. Bynajmniej nie z powodu ewentualnej wojny.

USA mają jedną ogromną przewagę nad Rosją, a mianowicie w zmasowanej propagandzie, w której biorą udział politycy uprzywilejowanego świata i media tego porządku. I mają jeszcze przewagę w umiejętności podporządkowania sobie swych sojuszników także wtedy, gdy widać jak na dłoni, że ten „sojuszniczy” interes nie tylko się nie opłaca, ale może wręcz przynieść opłakane skutki.

Tak więc Amerykanie podpuszczają władze państw Europy Środkowo – Wschodniej i stwarzają liczne pola konfliktu, by osłabiać Rosję. Gdy będzie gorąco, nie będzie Stanów i nie będzie NATO.

Wspomnę tutaj, iż fiński ekspert ds. wojskowych Stefan Forss pisze w szwedzkojęzycznej gazecie „Hufvudstadsbladet”: „Punkty wsparcia obrony powietrznej w państwach nadbałtyckich nie zapewniają ochrony, wystarczającej do odparcia ewentualnej inwazji rosyjskiej. Stacjonujące tam samoloty bojowe wpadną w tarapaty w sytuacji wojennej.

Poza tym jest wątpliwe to, że Zachód przyśle swe samoloty w celu wsparcia. Rosjanie dysponują doskonałym systemem obrony powietrznej w nadbałtyckiej enklawie: Kaliningrad – St. Petersburg”…

Czytaj dalej na: Jak nas przygotowują na nie naszą wojnę. | NOWY EKRAN.

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/jak-nas-przygotowuja-na-nie-nasza-wojne-nowy-ekran/

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!