KRLD wystrzeliła międzykontynentalną rakietę balistyczną

Pjongjang wystrzelił rakietę balistyczną – pocisk spadł do Morza Japońskiego.

autor: John Moll (2017-05-14 09:35)

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

W dniu dzisiejszym, Korea Północna przeprowadziła kolejną próbę rakietową. Jak widać Kim Dzong Un nie obawia się sankcji czy jakiejkolwiek innej reakcji ze strony Zachodu i kontynuuje rozwój technologii rakietowej. W Korei Południowej zwołano dziś posiedzenie rady bezpieczeństwa.

Zdjęcie ilustracyjne przedstawiające startującą rakietę balistycznąZdjęcie z AirmanMagazine Attribution-NonCommercial License – ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Źródła japońskie i południowokoreańskie podają, że rakieta balistyczna została odpalona z regionu Kusŏng. Test przebiegł pomyślnie, lecz rodzaj pocisku nie jest do końca znany. Rakieta przeleciała około 700 kilometrów i wpadła do Morza Japońskiego. Lot trwał 30 minut.

Zdaniem zachodnich ekspertów, Korea Północna najwyraźniej dokonała pewnych postępów technicznych. USA wskazują, że mógł to być nowy typ pocisku, którego zasięg został oszacowany przez analityków na 4 500 do nawet 6 000 kilometrów, co w zupełności wystarcza, aby ostrzelać Hawaje.

W 2017 roku Korea Północna przeprowadziła łącznie 7 prób rakietowych i tylko niektóre z nich zakończyły się sukcesem. Z nieznanych przyczyn, część pocisków eksplodowała tuż po starcie. Jest to również pierwszy test rakietowy odkąd Korea Południowa ma nowego prezydenta. Moon Jae-in wyraził ubolewanie, że Pjongjang postanowił odpalić rakietę balistyczną, potępił test i zwołał posiedzenie rady bezpieczeństwa lecz stwierdził, że w dalszym ciągu popiera negocjacje i czeka aż sąsiad zmieni swoje nastawienie.

Kilka dni temu ambasador Korei Północnej w Wielkiej Brytanii Choe Il w wywiadzie dla Sky News powiedział, że „próba nuklearna zostanie przeprowadzona w miejscu i czasie” według decyzji Kim Dzong Una. Test rakietowy …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/krld-wystrzelila-rakiete-balistyczna/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x