Litwa uczy jak żyć w przypadku okupacji

Pierwotnie zamieszczono 2016-10-29 @ 10:17

Litwa wydała wytyczne dotyczące postępowania w przypadku okupacji.

autor: tallinn ()

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Litwa wydała podręcznik pn. Przygotowanie do przetrwania w sytuacjach kryzysowych i na wojnie, podaje portal Slon.

przypadku okupacji

Etereuti / Pixabay

Szczególną uwagę przywiązuje się do szkoleń przeciwko okupacji ze strony wojska rosyjskiego. W periodyku opisano dokładnie konstrukcje rosyjskich czołgów, broni, min, granatów i podano szczegółowe instrukcje, jak je rozpoznawać. Należy zauważyć, że w podręczniku duży nacisk kładzie się „na szpiegowanie i donoszenie na wroga”.

 

„Wykazaliśmy, że każdy, kto przekroczy naszą granicę, spotka się z silnym oporem ze strony naszego narodu i naszego wojska” – powiedział Juozas Olekas, minister obrony Litwy.

 

Druga część książki zawiera informacje na temat pierwszej pomocy oraz przetrwanie w środowisku naturalnym. Samouczek zostanie wydany w 30 tys. egzemplarzach, które będą rozprowadzane w szkołach, bibliotekach i rozpowszechniane w Internecie.

 

Od początku 2016 roku NATO prowadzi strategię odstraszania. W ramach tych działań w Polsce i w krajach bałtyckich rozlokowane zostaną cztery dodatkowe bataliony amerykańskiej i europejskiej armii. Sojusz planuje również …

[sz-ytvideo url=”https://www.youtube.com/watch?v=qb4E6quWEC8″ theme=”dark” cover=”youtube” responsive=”y” autoplay=”n” loop=”n” fullscreen=”y” disablekeyboard=”n” disableiframe=”y” disablerelated=”y” delayed=”y” schemaorg=”y” /]

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/litwa-uczy-jak-zyc-w-przypadku-okupacji/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x