Co czeka III RP? Mrok historii, czy w jasność nuklearnej pożogi?

III RP – w mrok historii, czy w jasność nuklearnej pożogi?

OPUBLIKOWANO MARZEC 31, 2017 PRZEZ #A303
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Już dziś można zaryzykować twierdzenie, że spodziewane odprężenie w stosunkach międzynarodowych, związane z wyborem #Trumpa na prezydenta USA, nie zmaterializowało się.  Trudno zawyrokować, które z chaotycznych i wzajemnie przeciwstawnych działań Waszyngtonu są przemyślanymi decyzjami Prezydenta, które wynikają z taktycznych ustępstw w stosunku do neo-konserwatystów, a które z braku kontroli nad mafijną biurokracją tzw. „deep state”.[i]

nuklearnej pożogi photo                                        Zdjęcie z Capt’ Gorgeous Attribution License

W rezultacie Stany Zjednoczone można przyrównać do wielkiego okrętu wojennego, zapełnionego bronią ( w tym nuklearną), który dryfuje pod wodach oceanu, co chwila zmieniając kierunek, w zależności od tego kto w danym momencie pociąga za stery.

Na dalekim wschodzie coraz bardziej jątrzą się tarcia z Chinami, na bliskim wschodzie pogłębia się chaos w Syrii i Iraku.  „Wyzwalanie” Mosulu polega na lotniczym unicestwianiu całych kwartałów i zabijaniu znajdujących się tam cywilów.  Przy czym nie budzi to żadnych zastrzeżeń ze strony tak uczulonych  moralnie zachodnich mediów, które pojedyncze ofiary w oswobadzanym niedawno przez Rosjan Aleppo, przyprawiały o histeryczne spazmy.

 

W bezczelnej pogardzie dla elementarnych norm prawa międzynarodowego, Stany rozszerzają obszary kontrolowane w suwerennym państwie syryjskim, zwiększając ilość wojsk lądowych i chroniąc terrorystów przed atakami sił rządowych. Pomimo ostrzeżeń Kremla, rozbestwiony bezwarunkowym poparciem Trumpa, Izrael kontynuuje swą lotniczą kampanię na terenie Syrii, gdzie działają również wojska Iranu i Turcji.  Stwarza to niezwykle zapalną sytuację, grożącą pełnowymiarowym konfliktem nuklearnym.    Należy jedynie żywić nadzieję, że amerykańskie Imperium Zła rozsypie się z powodu wewnętrznych zmagań, zanim dojdzie do wspomnianej katastrofy.

Na tym tle sytuacja III RP rysuje się równie ponuro.  Niezależne media obiegła ostatnio wiadomość[ii], że US Army rekrutuje rosyjsko- i polskojęzycznych statystów do swych manewrów w Niemczech.  Mają oni odgrywać rolę ludności cywilnej i w  specjalnych kamizelkach, rejestrujących ilość trafień, symulować ofiary działań militarnych.  Podobne manewry odbyły się w Gruzji, w przeddzień amerykańskiej agresji na Afganistan.  Tyle tylko, że zbudowane na tą okazję wioski zasiedlali statyści grający rolę Afganów.

Jak należy przypuszczać Amerykanie szykują się więc …

… czytaj całość tutaj: Wolna Polska

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/mrok-historii-jasnosc-nuklearnej-pozogi/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KOT

Prawdopodobne czy nie ludzie są obojętni na tą całą sytuację po prostu zostali przyzwyczajeni że może coś być i nie interesuje ich co rządy robią i oto im chodziło oswoić ludzi z myślą że może być wojna nie będzie protestów żuci się wzniosłe hasła BÓG HONOR OJCZYZNA i młodzież pójdzie jak te barany pomacha się im sztandarem , sam się zastanawiam kiedy to pierdyknie wojska po obu granicach jest masa i tylko potrzeba prowokacji fałszywej flagi by ginąć za interesy usa ,no ale mogę się mylić może to tylko manewry i ćwiczenia ,

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: