Na świecie – 08.10.2016.

Co się dzieje na świecie – 08.10.2016.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Szejk Imran Hosein: „Prawda nie pochodzi z New York Times czy z Washington Post, z całą pewnością nie pochodzi z CNN”.

Szejk Imran Nazar Hosein (ur. w 1942r.) nie jest w Polsce znany. Zajmuje się islamską eschatologią, jest autorem wielu książek: http://imranhosein.org/books.html

Imran Hosein był już kilkanaście razy przedstawiany na tym blogu. W poniższej wypowiedzi mówi o aktualnych wydarzeniach na świecie, docieka przyczyn tych zdarzeń i próbuje przewidzieć konsekwencje działań polityków zachodnich:

 

Rosja działa według scenariusza, napisanego ponad tysiąc lat temu

[sz-ytvideo url=”https://www.youtube.com/watch?v=Y6arbIed7wM” theme=”dark” cover=”youtube” responsive=”y” autoplay=”n” loop=”n” fullscreen=”y” disablekeyboard=”n” disableiframe=”y” disablerelated=”y” delayed=”y” schemaorg=”y” /]

 

Morris:  John Kerry oskarżył ministra Ławrowa o przebywanie w 'równoległym świecie’. Czy to nie jest użycie cytatu z Koranu?
Szejk Imran Hosein:  Witaj w moim domu w Kuala Lumpur w Malezji. Jestem szczęśliwy, widząc cię znowu. To spotkanie ma miejsce, bo zaprzestałem używania Skype do wywiadów i komunikacji, ograniczę korzystanie ze Skype tylko do nauczania moich uczniów. Przyleciałeś z Kambodży, aby przeprowadzić ze mną wywiad.
Kerry ma rację, nawet o tym nie wiedząc. Kerry ma rację, mówiąc o Putinie jako przebywającym w świecie równoległym. Dzisiaj rosyjskie kierownictwo działa według scenariusza napisanego tysiące lat temu, który został zapisany i wyjaśniony w Koranie 1400 lat temu. W regionie Morza Czarnego powtórzy się pewne wydarzenie. Ma ono związek z Gogiem i Magogiem, osobami ludzkimi, obdarzonymi olbrzymią siłą, którą używają do uciskania ludzkości. Gog i Magog pełnią pewną szczególną rolę, którą jest sprowadzenie Izraelitów do Ziemi Świętej z użyciem wszelkich możliwych środków. Kiedy oni wrócą do Ziemi Świętej, dramat będzie miał ciąg dalszy, co właśnie dzieje się na naszych oczach.
Znalezione obrazy dla zapytania zagrożenie nuklearne
W celu sprowadzenia Izraelitów z powrotem do Ziemi Świętej musieli uwolnić Ziemię Świętą dla żydów, ta kraina była pod kontrolą muzułmanów przez ponad tysiąc lat. Następnie musieli sprowadzić żydów do Ziemi Świętej, aby uznać ją za swoją własność, ogłosić powstanie Izraela i ustanowić Izrael rządzącym państwem świata. Nadążasz Morris?
Morris:  Nie, nie nadążam, mam więcej pytań.
Szejk Imran Hosein:  Pozwól mi kontynuować. Gog i Magog, dla spełnienia ich zadania, w wyniku którego Antychryst będzie mógł powstać w Jerozolimie jako władca świata czy tego, co pozostanie ze świata, i będzie mógł zadeklarować, że to on jest Mesjaszem, Gog i Magog muszą zapanować nad całym światem.
Kiedy spojrzymy na proces historyczny, to widzimy

… czytaj resztę tekstu tutaj: Zygumnt Balas [www.neon24.pl]

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/na-swiecie-08-10-2016/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x