Niepokojące słowa Ławrowa.

Niepokojące słowa Ławrowa. Wojna coraz bliżej?

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Temperatura wzajemnych oskarżeń ze strony amerykańskich i rosyjskich oficjeli osiągnęła poziom, który każe zastanawiać się, czy świat nie stoi na krawędzi globalnego konfliktu.[S]

niepokojące słowa photo

Jeszcze nie przebrzmiały echa wypowiedzi w „The Independent” trzech amerykańskich generałów mówiących o nieuchronnej wojnie z Rosją i Chinami, która USA na pewno wygra, a wojna będzie „błyskawiczna i śmiertelna”, kiedy minister spraw zagranicznych Rosji udzielił obszernego wywiadu dla I kanału rosyjskiej telewizji państwowej. Zdania, które tam padają, wywołują niepokój.[S]
Z wypowiedzi Siergieja Ławrowa wynika że:
– przyczyną obrażenia się USA na Rosję leży w uświadomieniu sobie przez Waszyngton końca jego absolutnej potęgi;
– Moskwa bardzo długo okazywała „strategiczną cierpliwość” w stosunku do działań Waszyngtonu, ale obecnie w relacjach między Rosją a USA zaszły „fundamentalne zmiany”;

… Reszta tekstu na stronie źródłowej: Niepokojące słowa Ławrowa. Wojna coraz bliżej?

Autorstwo: MW [S], John Moll [ZNZ]
Źródło: Strajk.eu [S], ZmianyNaZiemi.pl [ZNZ]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net

Zdjęcia z PolandMFA Attribution-NoDerivs License

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/niepokojace-slowa-lawrowa/

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!