Obce wywiady planują ogromny cyberatak na rosyjski system finansowy.

FSB – Zagraniczne agencje wywiadowcze planują uruchomienie ogromnego cyberataku na rosyjski system finansowy.

RT.com 
USA 
2016-12-03

Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) ma informację, że zagraniczne agencje wywiadowcze przygotowują się do uruchomienia w następnym tygodniu cyberataków zmierzających do destabilizacji systemu finansowego Rosji.

rosyjski system finansowy photo              Zdjęcie z Merrill College of Journalism Press Releases Attribution-NonCommercial License 

Ataki będą również skierowane przeciw największym rosyjskim bankom.

Cyberatakom, które rozpoczną się od 5 grudnia będzie towarzyszyła ogromna kampania spamu SMS i podżegających postów w sieciach społecznościowych i blogach – wszystkie powiązane z domniemanym kryzysem kredytowym, systemu finansowego i upadłości lub cofnięcia licencji z głównych federalnych i regionalnych banków, podało oświadczenie opublikowane na stronie internetowej FSB.

Dodano, że atak ma koncentrować się na kilkudziesięciu rosyjskich miastach.

Ataki te zapowiedział niecałe dwa miesiące temu wiceprezydent Joe Biden:

Ustalono, że serwery i centra dowodzenia mające być wykorzystywane do ataków znajdują się w Holandii, i należą do ukraińskiej firmy hostingowej BlazingFast, poinformowało FSB.

FSB podało również, że podejmuje działania w celu zneutralizowania zagrożenia.

Według wiceministra Aleksey Moiseyeva Ministerstwo Finansów postrzega sytuację jako stabilną.

„Mamy nadzieję, że cyber systemy zabezpieczeń banków będą w stanie odeprzeć ataki […], uważamy, że banki są na ogół bardzo dobrze przygotowane. Jednakże, jeśli będzie to konieczne Bank Centralny oraz Skarb zapewnią dodatkową płynność,” powiedział wiceminister.

Link do oryginalnego artykułu: LINK

Źródło: Prisonplanet PL

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/ogromny-cyberatak-rosyjski-system-finansowy/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x