Poziom zagrożenia jest CZARNY [2020-02-16]

Poziom zagrożenia dla mieszkańców Polski jest CZARNY.

W związku z trudnościami w przewidywaniu dalszego rozwoju sytuacji epidemiologicznej z COVID-19, ogólnym brakiem zaufania do władz (nie tylko Polski), długim czasem bezobjawowym zakażenia, oraz  zauważalnym wzrostem liczby osób kasłających (circa 1/10 spotykanych osób) radzę na najbliższe dni / tygodnie maksymalnie odizolować się od ludzi. Jeżeli ktoś ma taką możliwość zejść do schronu i czekać co najmniej 3 tygodnie na rozwój sytuacji.

Przepraszam, że tak późno (oby nie za późno) ale jestem urodzonym optymistą i miałem nadzieję, że jak zawsze „rozejdzie się po kościach”.

Dopiero znajomy weterynarz zapytał mnie czy słyszałem o epidemii Afrykańskiego Pomoru Świń której nie mogą zwalczyć od kilku lat. A świnie nie chodzą do pracy, nie latają samolotami i nie korzystają z komunikacji publicznej. Nie udaje się to mimo surowej kwarantanny zakażonych obiektów oraz wybijania hodowli zarówno zainfekowanych jak i tych które tylko były w pobliżu miejsca wystąpienia zarazy.

PS. Pamiętajcie o tym żeby kupić wszystko czego dostępność jest zależna od dostaw z Chin / Azji. Aktualnie rozładowywane są dostawy morskie które wyruszyły w styczniu, a następnych nie będzie przez co najmniej miesiąc.

https://www.wojna.info/poziom-zagrozenia

[ dla Polski ] [ poziom zagrożenia ]

Pixaline / Pixabay

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/poziom-zagrozenia-czarny-2020-02-16/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x