Putin polecił siłom powietrznym przygotować się na czas wojny

Putin nakazał rosyjskim siłom powietrznym przygotować się na czas wojny

autor: ZychMan ()
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Rosyjski minister obrony, Siergiej #Szojgu ujawnił informację, że Władimir #Putin nakazał siłom powietrznym przygotować się „na czas wojny”.

Władimir Putin [ na czas wojny ]

Rosyjski prezydent rozpoczął kontrolę narodowych sił lotniczych, aby ocenić ich gotowość do walki. Zdaniem ministra obrony, systemy obrony powietrznej są gotowe do uruchomienia. Jak donosi agencja informacyjna #TASS, Siergiej Szojgu powiedział:

Zgodnie z decyzją Naczelnego Wodza Sił Zbrojnych, rozpoczęła się kontrola sił powietrznych, której celem jest ocena gotowości jednostek wojskowych do wykonywania zadań zbrojnych. 

Szczególnie istotne jest, aby żołnierze zachowywali czujność, byli odpowiednio rozlokowani i gotowi do odparcia agresji.

Wiadomość pojawia się w momencie, gdy stosunki między #Rosją a krajami członkowskimi #NATO stają się …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/putin-przygotowac-na-czas-wojny/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x