16.06.2017. – O religiach i wojnach – część 2

16.06.2017. – O religiach i wojnach – część II

Zygmunt Białas

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

 

Wystarczy, że jakiś żydowski przebieraniec krzyknie na ulicy ‚Allah Akbar’, z żydowskim akcentem, i pomacha czarną flagą, i WSZYSTKIE media na świecie natychmiast rozprawiają o islamskich terrorystach i islamskiej religii podboju świata.

Wojna bitwa grafika [ o religiach i wojnach ]

W Afganistanie nie było komunizmu – system był mniej więcej taki jak w Polsce, ale Afganistan ma ogromnne złoża wszelakich minerałów i Amerykanie już od lat twierdzą, że się z Afganistanu nie wyniosą. Przecież teraz nie ma zupełnie żadnego militarnego powodu, by znowu podsyłać wojsko do Afganistanu.

Tylko ostatni słaby na umyśle może uwierzyć, że cała potęga Stanów Zjednoczonych przez kilkanascie lat nie mogła znaleźć Osama Bin Ladena, bo ten zakopał się w jaskini, w której nie było elektryczności, komputerów, radia, satelity; ale ten schorowany geniusz dowodził armią Al-Kaidy na całym świecie. A przecież były – i dalej są dostępne – wiadomości z BBC z roku 2001 i raport ze szpitala w Dubaju, że Osama zmarł w szpitalu na niewydolność nerek. A rodzina Bushów do tej pory prowadzi wspólne interesy z rodziną Osama bin Ladena. Łatwo to nawet sprawdzić na liście zarejestrowanych firm.

No więc nie kochaliśmy Osama bin Ladena, choć nie mieliśmy żadnego powodu, a ten wiernie służył Amerykanom jako symbol… religijny. W XX WIEKU… I tak się jakoś przypadkiem złożyło, że wszędzie tam, gdzie wierzą w islam, to są złoża ropy naftowej i gazu.

Głupio było z Serbami. Ale tylko na początku. Bo oto okazało się, że cały pokojowy islam jest zagrożony ze strony chrześcijańskich Serbów. I po co Serbom kopalnia diamentów? (Madeleine Albright, wyraźnie oburzona, oznajmiła w wywiadzie, że Serbom nie potrzebna jest ta największa w Europie kopalnia, bo Serbowie i tak nie mają pojęcia, co to jest diament. No i te skarby ziemi w Kosowie. I strategiczne położenie Bałkanów, które bardzo może się przydać do podboju Rosji, bo na Syberii Rosjanie mają tyle różnych skarbów, z którymi Rosjanie też nie wiedzą, co robić, a które Amerykanom przydadzą się na pewno.

Gdy trzeba było okraść Serbów i wypędzić z Kosowa, to kochaliśmy muzułmanów. Zastanawiam się na przykład nad …

… czytaj całość tutaj: Zygumnt Białas [www.neon24.pl]

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/religiach-i-wojnach-czesc-2/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x