Rosyjskie korwety zdolne do przenoszenia broni atomowej są na Bałtyku.

Dwie rosyjskie korwety zdolne do przenoszenia broni atomowej, znalazły się na Bałtyku.

autor: Admin3 ()
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Nowa zimna wojna jest w pełnym rozkwicie. Jej najnowszym objawem jest pojawienie się na Bałtyku dwóch korwet rakietowych z rosyjskiej Floty Czarnomorskiej. Okręty typu Bujan-M są w stanie wystrzeliwać rakiety typu Kalibr o zasięgu do 2600 kilometrów.

Mil.ru [CC BY 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/4.0)], via Wikimedia Commons | rosyjskie korwety

Volgodonsk in Astrakhan

Oznacza to, że cała Europa ma problem. Dotychczas straszono tylko Polskę, której zagrażają śmiertelnie niebezpieczne ze względu na szybkość ataku, rakiety typu Iskander. To zagrożenie oczywiście nie mija, ale mierzący 74 metry długości dwa rosyjskie okręty wyposażone w sumie w 16 wyrzutni rakietowych, zmienia sytuację czyniąc ją jeszcze gorszą.

W zasięgu rosyjskich korwet znajdzie się cała Skandynawia i okolice tak zwanej „wschodniej flanki NATO”. Obecność rosyjskich okrętów, które mają stacjonować w porcie w Bałtyjsku, w Obwodzie Kaliningradzkim. Obecność takiej broni, sprawdzonej niedawno w walce z Państwem Islamskim powoduje, że Bałtyk staje się …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/rosyjskie-korwety-sa-na-baltyku/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x