Rosyjsko-białoruskie manewry Zapad 2017 budzą niepokój

Skala przygotowań do rosyjsko-białoruskich manewrów Zapad 2017 jest niepokojąca

autor: admin ()
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Wygląda na to, że tegoroczne manewry #Zachód 2017, będą wyjątkowe pod względem ilości zaangażowanych wojsk ze strony #Rosji i #Białorusi. Jeśli wierzyć oficjalnym informacjom, w kierunku polskiej wschodniej granicy przemieszcza się spora część rosyjskiego #Zachodniego #Okręgu #Wojskowego.

Zapad 2017 photo                      Zdjęcie z ⌡K Attribution-NoDerivs License 

Mają na to wskazywać zamówienia logistyczne na przewóz koleją #czołgów, #transporterów opancerzonych i innej techniki #wojskowej. #Rosyjska armia zgłosiła obecnie takie zapotrzebowanie na przewóz sprzętu, że jest trudne do realizacji ze względu na brak odpowiedniej ilości #platform #kolejowych. 

 

W stosunku do lat poprzednich jest to kilkunastokrotny wzrost dlatego niektórzy komentatorzy watpią, że to prawdziwe informacje i klasyfikują to jako część wojny informacyjnej. Jednak niedawny przylot do Polski amerykańskiej brygady pancernej i zapowiedzi wzmocnienia tak zwanej wschodniej flanki #NATO, muszą się spotkać z jakąś odpowiedzią.

 

Nie wiadomo jeszcze jakie scenariusze będą rozgrywane w trakcie manewrów #Zapad 2017, ale można przypuszczać, że …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/rosyjsko-bialoruskie-manewry-zapad-2017/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x