Co w Europie – 14.10.2016.

Co się dzieje w Europie – 14.10.2016.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość
Tiamat: „Ponad 20 państw europejskich jest od 17 lat zaplątanych w wojny. Przecież to rekord w historii świata! Żyjemy w czasach, w których zabijanie jest normą!”

 

Tiamat:  Zeszmaciła się Europa
Bywałam w Anglii kilka razy i trochę mieszkałam w Leeds, a dłużej w Londynie. Studia podyplomowe robiłam w Anglii. I nigdy nie słyszałam, by Polacy mieli jakiekolwiek kłopoty. Nikt nas nigdy nie prześladował, nie poniżał i nie wypędzał, choć strasznie mi się oberwało w pracy, gdy wykopaliśmy Anglię z mistrzostw w piłce nożnej. Ale tylko przed meczem. Po meczu wszyscy w pracy składali mi gratulacje, choć mnie pika nożna ani wtedy, ani teraz nie interesowała.
Mocno podejrzewam, że cała Europa się planowo zeszmaciła. A zaczęło się od Jugosławii. Nie da się uniknąć tego tematu. Duchy pomordowanych Serbów, Bośniaków będą prześladować nas do końca historii Europy. Około 20 państw europejskich napadło na Jugosławię. Czy my nie zdajemy sobie sprawy z tego, co się stało?!
Znalezione obrazy dla zapytania jugosławia wojna zdjęcia ( do tekstu co w Europie 14.10.2016)
Bombardowanie Jugosławii
W Polsce nigdy przedtem nie było takich dzikich wrzasków i awantur na temat obcych. Zdaje się, nie pamiętamy, że Polska niegdyś wprowadziła osadnictwo na prawie niemieckim, że przygarnęła potem prześladowanych religijnie Holendrów. Gdy przyjmowaliśmy 90 tysięcy Czeczeńców, nikt się w ogóle islamem nie przejmował. A teraz słyszę, że złapali gdzieś w Białostockiem grupę Czeczeńców, którzy podobno przygotowywali się do rekrutacji do ISIS i uzbierali dużo pieniędzy na poparcie Państwa Islamskiego.
We Francji żyło różnych kolorowych tysiące w każdym dużym mieście. Niemcy przyjmowali Turków i nie mieli żadnych kłopotów. Jeździliśmy autostopem po Europie i nikomu się krzywda nie działa. Więc co się stało, że w cywilizowanej Europie nagle powtarzamy ludobójstwo hitlerowskie? W Polsce nikt się nie awanturował w autobusie, gdy usłyszał obcy język.
Lepiej przypatrzmy się, kto rządzi Europą i rządzi tak, że ze znakomitej potęgi gospodarczej, jaką było EWG staje się Europa kopciuszkiem i starzejącą się 
… czytaj całość tutaj: Zygumnt Balas [www.neon24.pl]
0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/sie-dzieje-europie-14-10-2016/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x