Światowa finansjera potrzebuje resetu, jaki może spowodować tylko wojna | zmianynaziemi.pl

Światowa finansjera potrzebuje resetu, jaki może spowodować tylko wojna.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Gdy Adolf Hitler stanął przed koniecznością spłaty długów zaciągniętych przez III Rzeszę stało się dla niego jasne, że ma dwie możliwości – bankructwo Niemiec, albo wojnę. Jak wiadomo wybrał to drugie rozwiązanie czym doprowadził do największego konfliktu zbrojnego w historii. Wiele wskazuje na to, że obecnie banksterzy wykreowali tak wiele długu, że również mamy do wybory – bankructwo systemu finansowego, albo wojna.

finansjera

geralt / Pixabay

Sytuacje komplikuje niejasny status obecnie używanych walut narodowych. Od czasu gdy zrezygnowano ze standardu złota zostały one „zepsute” do tego stopnia, że nikt już nie wie jak wiele pustych pieniędzy wprowadzono do gospodarki. Zarówno FED jak i EBC czyli władcy dolara i euro, są w tarapatach. Grozi nam upadek tych walut, a to wystarczający powód, aby chcieć wojny.

Przypomnijmy, że już w 2011 roku ówczesny polski minister finansów, Jacek Vincent Rostowski ostrzegał, że Europa nie przetrwa rozpadu strefy euro. Miał on powiedzieć, że z rozmów kuluarowych wynika, iż po takich wstrząsach gospodarczych i politycznych, jakie teraz dotykają Europę, „rzadko się zdarza, by po 10 latach nie było także katastrofy wojennej”. I dodał, że „poważnie się zastanawia nad tym, by uzyskać dla dzieci zieloną kartę w USA”.

Teraz po 4 latach od tego wydarzenia widać jak na dłoni, że idziemy dokładnie tym scenariuszem. Wpompowywanie wielkich pieniędzy w zbankrutowane kraje strefy euro nic nie dało. Grecja znalazła się w spirali zadłużenia, kolejne kraje są w kolejce, na przykład Hiszpania. Wszyscy zastanawiają się ile może jeszcze potrwać taki stan zawieszenia i czym się to skończy.

Wojna wydaje się być jedną z opcji. A zawieruchy tego typu często wybuchają nawet wtedy gdy wydaje się, że nikomu na nich nie zależy. Teraz wyraźnie widać, że istnieją potężne grupy interesu, które dążą do rozpętania kolejnej wojny w Europie i innych miejscach globu.

Kolejna hekatomba w stylu II wojny światowej, może być na rękę ..

czytaj dalej na Światowa finansjera potrzebuje resetu, jaki może spowodować tylko wojna

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/swiatowa-finansjera-potrzebuje-resetu/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x