Szwecja coraz bliżej wojny domowej

Szwecja jest na skraju wojny domowej.

autor: John Moll ()
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

#Szwecja to idealny przykład państwa, które powoli upada przez nieodpowiedzialną politykę migracyjną. Co ciekawe, władze, policja oraz tamtejsze media nie chcą przyznać, że kryzys został wywołany poprzez sprowadzenie obcych kulturowo tzw. uchodźców. Choć wszędzie mówi się o tym głośno, w Szwecji nie wolno wskazać na rzeczywistych sprawców gwałtów czy morderstw, gdyż można za to stracić pracę, zostać zaatakowany przez wypranych mózgowo „lewicowych działaczy” i zostać oskarżonym o rasizm, a wtedy najlepiej jest po prostu opuścić ten wielokulturowy raj, o czym przekonało się wielu Szwedów, w tym dziennikarzy.

wojny domowej photo        Zdjęcie z jonkpirateboy  Attribution-NonCommercial-ShareAlike License [zdjęcie ilustracyjne]

 

Niemcy i Francja to jeszcze nic, w porównaniu do Szwecji. Tam regularnie dochodzi do przestępstw, rozbojów, morderstw i gwałtów. Każdego roku podpalane są tam rekordowe ilości samochodów a sprawcy pozostają nieznani. W 2016 roku, szwedzka policja opisała łącznie ponad 50 stref, do których nie mają dostępu ani służby ratownicze, ani nawet policja. Wkroczenie na terytorium, kontrolowane przez lokalne gangi tzw. uchodźców, natychmiast wiąże się z reakcją. Bez zapewnionego wsparcia i pojazdów opancerzonych, policjanci ryzykują śmiercią.

 

Sylwester w Szwecji był wyjątkowo niespokojny. Niezidentyfikowane grupy młodych rzucały petardami w tłumy ludzi, które oczekiwały na nadejście nowego roku. Wydarzenia te miały miejsce mimo obecności policji. Odnotowano co najmniej 50 takich incydentów tylko w zachodniej części kraju. Groźnie było przede wszystkim w Malmö. Policja sama przyznała, że miasto nie jest bezpieczne ale z jakiegoś powodu, najprawdopodobniej ze strachu, nie dokonano żadnych aresztowań. Sterroryzowani mieszkańcy również nie złożyli żadnych skarg.

 

Morderstwa i rozboje są w #Malmö na porządku dziennym. Policja bada, a przynajmniej próbuje zbadać, 11 zabójstw i około 80 prób popełnienia morderstwa. Szef tamtejszej policji, Stefan #Sintéus, zaczął prosić mieszkańców tego wielkiego miasta o pomoc, gdyż służby nie są w stanie ustalić sprawców. Świadkowie nie chcą składać zeznań.

 

Największe niebezpieczeństwo czyha w dzielnicy #Rosengård. Gangsterskie porachunki i przemoc na tle rasowym jest tam codziennością. To bardzo dziwne, ponieważ zgodnie z lewackim myśleniem, dzielnica powinna być rajem. Ponad 80% mieszkańców Rosengård to niebezpieczne połączenie uchodźców z Afryki, Bliskiego Wschodu i Europy Wschodniej. Zatrudnienie posiada tam mniej niż 40% ludzi.

 

Często mówi się, że Malmö …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/szwecja-coraz-blizej-wojny-domowej/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x