USA mają plany dla Korei Północnej i … reszty świata

USA mają plany „demokratyzacji” Korei Północnej.

autor: John Moll ()
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Chiny z wielkim niepokojem przyglądają się konfliktowi między Koreą Północną a Stanami Zjednoczonymi. Donald Trump powiadomił ostatnio, że jeśli Kim Dzong Un nie zmieni swojego nastawienia to powinien spodziewać się wojny. Ten jednak mówi „sprawdzam”, ponieważ wielu obserwatorów twierdzi, że Trump może blefować. Oczywiście żaden z nas nie chce się przekonać co planują USA, ale wygląda na to, że wszystko zmierza w kierunku najgorszego.

USA mają plany photo

Po ostatnich wzajemnych pogróżkach, w Stanach Zjednoczonych odnotowano wyraźny wzrost „zainteresowania” tzw. preppingiem. Właściciel sklepu Army Surplus w Detroit twierdzi, że ludzie wykupują praktycznie wszystko – sprzęt przeznaczony do przetrwania w trudnych warunkach, żywność, wodę, maski gazowe a nawet jodek potasu w obawie przed wojną nuklearną. Z kolei strona internetowa TopTierGearUSA.com odnotowała wzrost liczby zamówień aż o 1200%. Na terenie wielu amerykańskich stanów bunkry sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

Tymczasem na wyspie Guam rozpoczęto akcję edukacyjną na wypadek ataku rakietowego lub nuklearnego. Mieszkańcy otrzymują porady jak należy zachować się podczas bombardowania. Ostatnio Korea Północna powiadomiła, że rozważa „prewencyjny atak” na Guam, na której stacjonują amerykańskie bombowce strategiczne, które często wysyłane są na Półwysep Koreański.

Pentagon ujawnił zresztą plan, który zakłada zbombardowanie północnokoreańskich poligonów rakietowych właśnie z pomocą bombowców B-1. Prewencyjny atak jest obecnie postrzegany  jako „najlepsze rozwiązanie z najgorszych”, które pozwoli zniwelować zagrożenie kontratakiem. Amerykańskie samoloty wojskowe często pojawiają się w pobliżu Korei Północnej a piloci mogą rozpocząć atak gdy tylko otrzymają sygnał od Donalda Trumpa. Zgodnie z planem, bombowce strategiczne B-1 otrzymałyby wsparcie ze strony dronów, myśliwców, samolotów przeznaczonych do walki elektronicznej oraz powietrznego tankowca.

Chiny oczywiście nie pozostaną bierne. Dziennik rządowy Global Times pisze, że jeśli Korea Północna jako pierwsza dokona ataku na Koreę Południową lub Stany Zjednoczone to Chiny pozostaną neutralne w tym konflikcie. Jeśli jednak Zachód przeprowadzi uderzenie jako pierwszy, Pekin stanie po stronie Una i wkroczy na terytorium Korei Północnej, a zatem obroni swojego sojusznika przed inwazją.

Donald Trump już od dłuższego czasu …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/usa-maja-plany-korei-reszty/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x