Wspólne manewry wojskowe Rosji oraz Egiptu

Siły zbrojne Rosji i Egiptu rozpoczęły wspólne manewry wojskowe.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość
Thumbnail for 4741 Rosji oraz Egiptu

Zdjęcie ilustracyjne

Po raz pierwszy w historii, rosyjskie i egipskie siły powietrznodesantowe biorą udział w wspólnych ćwiczeniach wojskowych. Manewry potrwają od 15 do 26 października w mieście El-Alamein nad Morzem Śródziemnym.
W odbywających się właśnie ćwiczeniach biorą udział głównie wojska spadochronowe, ale także ponad 15 helikopterów i samolotów oraz pojazdy lądowe. Zakładają one zniszczenie „nielegalnych formacji zbrojnych” w warunkach pustynnych, takich jak np. Państwo Islamskie. Warto dodać, że między państwami trwają negocjacje w kwestii budowy rosyjskiej bazy wojskowej na terenie Egiptu.
Kilka dni temu, rząd w Kairze poparł Rosję na forum ONZ w sprawie bombardowań w syryjskim Aleppo. Zbliżenie się obu państw nie spodobało się Arabii Saudyjskiej. Jak donosi agencja Reuters, Saudowie postanowili wstrzymać dostawy ropy naftowej do Egiptu.
Kair jest nie tylko sojusznikiem sunnickiego Królestwa, ale także członkiem arabskiej koalicji, która uczestniczy w wojnie w Jemenie i w Syrii. Arabia Saudyjska liczyła, że 

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

Zdjęcie z Free Grunge Textures – www.freestock.ca Attribution License

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/wspolne-manewry-rosji-oraz-egiptu/

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!