Zachód wieszczy wojnę na Ukrainie | Obserwator Polityczny.pl

Zachód wieszczy wojnę na Ukrainie.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Pan Jens Stoltenberg – Sekretarz Generalny NATO w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi ostrzegał przed możliwością przeprowadzenia ataku przez Powstańców Donbasu i siły rosyjskie, rzekomo gromadzące się na granicy z Ukrainą i na linii demarkacyjnej pomiędzy terenami zajmowanymi przez oddziały wierne Kijowowi, a terenami wyzwolonymi przez Powstańców. Co więcej pan Stoltenberg oskarżył Rosję o regularne udzielanie wsparcia Powstańcom, twierdząc że rzekomo rychły atak z ich strony na pozycje ukraińskie jest prawdopodobny. Poniżej prezentujemy oryginał za źródłem: “(…) But in Eastern Ukraine we see more loss of life, a rise in ceasefire violations, obstruction of the monitors and continued Russian support for the separatists. This is a disturbing trend in the wrong direction. The full implementation of the Minsk agreements is the best way forward to a peaceful solution. And Russia has a special responsibility to make this happen. So we will also address the strategic implications of a more assertive Russia. (…).” 11.05.2015r., Pre-ministerial press conference by NATO Secretary General Jens Stoltenberg Źródło: [tutaj].

Z podobnym atakiem na Rosję i powstańcze republiki mieliśmy do czynienia już przed 2 maja – z okazji rocznicy pamiętnego ludobójstwa w Odessie, którego okoliczności władze Ukrainy nie są w stanie lub nie chcą wyjaśnić. Następnie, była mowa że pancerne pułki wprost z Placu Czerwonego pojadą na Kijów, z okazji rosyjskiego święta narodowego. Jak dotąd nic z tych rzeczy się nie stało, co najwyraźniej silnie psuje koncepcje na życie dla tych licznych oszczerców Rosji. Jest bowiem czymś nienormalnym, że sąsiednie państwo jest oskarżane o zamiary wojenne – przez całkiem poważnych ludzi, z całkiem poważnych organizacji. Tymczasem, te ataki nie następują, więc powstaje pytanie – kto tak naprawdę dąży do wojny? Czy Rosja organizująca rozmowy na najwyższym szczeblu swojego Prezydenta i Ministra Spraw Zagranicznych, czy też Zachód, gdzie różni politycy – średniego i wysokiego szczebla stale dążą do wszczęcia niepokojów, ponieważ scenariusz przygotowany w Mińsku, prawdopodobnie psuje im ich zamiary jeżeli chodzi o Ukrainę jak również o Rosję, albowiem trzeba pamiętać, że to Ona jest ostatecznym celem.

Jeżeli wczytamy się w upublicznione dokumenty …

Czytaj dalej na: http://obserwatorpolityczny.pl [Zachód wieszczy wojnę na Ukrainie]

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/zachod-wieszczy-wojne-na/

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!