Zamieszki na ulicach Paryża! To już wojna domowa?

Paryż płonie. Zamieszki na ulicach miasta.

Posted By globalne-archiwum.pl on Luty 16, 2017

Ze względu na wyjątkową sytuację, jaka ma miejsce w #Paryżu publikujemy dziś drugi artykuł. Otóż jak podaje portal www.express.co.uk od wczoraj w kilku miejscach płoną przedmieścia #Paryża. Sytuacja jest o tyle skandaliczna, że wszystkie duże media milczą w tej sprawie, podobnie jak to miało miejsce w przypadku masowych napaści na kobiety w Niemczech ze strony imigrantów.

Zamieszki na ulicach photo               Zdjęcie z [dac~ ] Attribution-NonCommercial-ShareAlike License 

Wiele dróg zostało zablokowanych, w północnych częściach miasta dochodzi do licznych zamieszek z policją. Panuje chaos, obecnie wzmaga się obawa, że zamieszki mogą rozprzestrzenić się na cały kraj, i są powodowane chęcią zmiany obecnej władzy. Okoliczni mieszkańcy i policja uznają wyżej opisane zajścia za haniebne, natomiast liczne wypowiedzi uczestników starć wskazują na bunt przeciwko polityce migracyjnej rządu. Starcia, do których dochodzi na ulicach Paryża są poniekąd przejawem desperacji i bezsilności pewnej grupy społeczeństwa, która jest przeciwna dalszemu zalewowi kraju przez obcą kulturę przy praktycznej bezradności czy też bezczynności władz.

Drodzy czytelnicy jeżeli Posiadacie jakieś informacje w tej sprawie, to wówczas zamieszczajcie je poniżej w komentarzach.

Źródło: Globalne Archiwum PL

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/zamieszki-na-ulicach-paryza/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x