Kto Ci zbuduje w Polsce schron?

Kto Ci zbuduje w Polsce schron?

 

[ Polsce schron ]

MichaelGaida / Pixabay

Gdy nie masz umiejętności albo chęci na samodzielną budowę #schronu, ale masz sporo pieniędzy, pozostaje Ci wyszukanie #firmy która zrobi to za ciebie.

W wyszukiwarce Google można znaleźć sporo zagranicznych firm które oczywiście ofertę i ceny mają dopasowane do możliwości zagranicznych klientów. Jednak gdy chcesz z jakiegoś powodu skorzystać z polskiej firmy to pozostaje ci tylko firma reklamująca się na stronie http://www.schronyprzydomowe.pl/.

Na dzisiaj firma jest dosłownie bezkonkurencyjna (innej nie znalazłem) więc poniżej przedstawię ofertę skopiowaną z ich strony.

” Nasza firma specjalizuje się w budowie schronów przydomowych, bunkrów podziemnych, luksusowych schronów podziemnych.”

” Budujemy pod klucz!

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, budowie schronów przydomowych, bunkrów podziemnych, luksusowych schronów podziemnych z pełnym wykończeniem.”

” Wyposażenie #schronu

Nasze schrony posiadają:
– wentylację z odzyskiem ciepła
– instalację wodną
– instalację kanalizacyjną
– instalację elektryczną
– instalację grzewczą „

 

Opis jest bardzo oszczędny co w normalnych warunkach budzi niepokój, jak już jednak wspomniałem firma nie ma konkurencji. Atutem może być to że z racji tego że firma buduje także przydomowe oczyszczalnie ścieków powinno się udać wybudować schron bez wiedzy sąsiadów. Ma to krytyczne znaczenie w sytuacji zagrożenia!

Jeśli ktoś zna inne polskie firmy budujące schrony przydomowe, albo miał do czynienia z prezentowaną firmą proszę o zostawienie komentarza, a jeszcze lepiej o kontakt za pomocą formularza https://www.wojna.info/kontakt/

Witryna firmy: http://www.schronyprzydomowe.pl/

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/zbuduje-w-polsce-schron/

6
A Ty, co o tym sądzisz?

avatar
999
1 Wątki komentarzy
5 Odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Najbardziej pobudzający komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
JacekAdministrator Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek
Gość
Jacek

Dobry schron to szansa przeżycia bez względu na rodzaj zagrożenia z zewnątrz, a przeżycie nie oznacza ogrzewania, klimy i 3 ciepłych posiłków dziennie. 99% ofert to tzw. „schrony pogodowe” – są super (prąd, powietrze i woda nigdy się nie kończą), ale gdy w zagrożeniu pojawia się czynnik ludzki, to niestety są one niewiele warte.

%d bloggers like this: