Islamiści planują wykolejać pociągi, podpalać lasy i zatruwać żywność w CAŁEJ Europie

Według francuskiej policji, islamiści planują wykolejać pociągi, podpalać lasy i zatruwać żywność w całej Europie.

autor: John Moll ()

 

Islam kontynuuje podbój Europy. Ostatnio w Wielkiej Brytanii i Francji odnotowuje się liczne ataki dżihadystów – w Paryżu doszło do napaści na francuskich żołnierzy, zaś w jednym z pociągów w zachodnim Londynie nastąpiła eksplozja, która zraniła 30 osób. W związku z tym zdarzeniem zatrzymano kilka podejrzanych osób, a tymczasem dziś w londyńskiej dzielnicy finansowej zarządzono ewakuację w związku ze znalezieniem podejrzanej paczki. Nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała kiedykolwiek powrócić do normalności.

Islamiści planują photoZdjęcie z PeterFisken Attribution-NonCommercial-ShareAlike License [ zdjęcie ilustracyjne ]

Jak dowiadujemy się z raportu francuskiej policji, wkrótce sytuacja może stać się o wiele poważniejsza. Najnowsza propaganda wzywa dżihadystów do wykolejania pociągów, podpalania lasów i zatruwania żywności w Europie. Islamistom poleca się, aby ukrywali swoją radykalizację i produkowali ładunki wybuchowe zgodnie z instrukcjami zawartymi w broszurach.

Policja ostrzega, że ryzyko zamachu terrorystycznego we Francji jest na bardzo wysokim poziomie i polecono, aby zachować zwiększoną czujność w obliczu potencjalnych ataków na szkoły, uniwersytety, kościoły oraz linie kolejowe. Wskazano również na konieczność zabezpieczenia materiałów, które mogą zostać wykorzystane do produkcji bomb. Islamiści mogą także rozjeżdżać ludzi z pomocą samochodów, ciężarówek i furgonetek.

Sytuacja we Francji jest niebezpieczna do tego stopnia, że liderka tamtejszego skrajnie prawicowego Frontu Narodowego Marie Le Pen zasugerowała traktowanie każdego islamskiego ataku jako aktu wojny i sądzenia zamachowców przed specjalnym sądem, który będzie zajmował się wyłącznie takimi sprawami.

Oczywiście to niczego nie zmieni. Islamiści prowadzą agresywną walkę z Francją i Europą Zachodnią w ogóle na wielu poziomach. Jedni organizują zamachy, inni stawiają meczety, zaś jeszcze inni angażują …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/islamisci-planuja-pociagi-lasy-zatruwac/