Brytyjski generał ostrzega: “To będzie koniec życia jakie znamy”

Główny brytyjski generał ostrzega przed nuklearną wojną z Rosją. “To będzie koniec życia jakie znamy.”

Paul Joseph Watson, Prison Planet.com 
USA 
2016-10-23
Polityka keyword koniec życia
Starszy oficer brytyjskiej armii i były zastępca naczelnego dowódcy europy Gen. Sir Richard Shirreff ostrzega, że NATO stoi przed “nuklearną wojną z Rosją w Europie”, i że Ameryka jest już technicznie w stanie wojny z Rosją.
W preferującym rozwiązania wojskowe artykule CNN, Shirreff stwierdził, że Zachód stoi przed największym zagrożeniem ze strony Rosji od czasów zimnej wojny, oraz że Władimir Putin planuje przez wejście do nadbałtyckich krajów Łotwy, Litwy i Estonii „ponowne ustanowienie statusu Rosji jako jednego ze światowych mocarstw”.
Porównując politykę Zachodu wobec Putina do polityki łagodzenia Hitlera Shirreff stwierdził, że Moskwa “mogła już podpalić lont, który mógłby doprowadzić do nieprawdopodobnej wojny nuklearnej z Rosją w Europie.”
Zgodnie z art 5 Traktatu Waszyngtońskiego, atak na jeden z członkowskich krajów NATO oznacza atak na wszystkie państwa członkowskie, co oznacza, że Stany Zjednoczone będą w stanie wojny z Rosją, gdy wojska rosyjskie postawią stopę w krajach bałtyckich.
Geopolityka wokół Rosji:
„Rosyjski atak na kraje bałtyckie postawi Amerykę w stanie wojny z Rosją – co oznacza wojnę nuklearną, ponieważ Rosja integruje broń jądrową w każdy aspekt swojej doktryny wojskowej”, pisze Shirreff.
Stwierdza on również, że “Rosja już jest w stanie wojny z Ameryką” powtarzając nieudowodnione nigdzie opinie, iż Rosja stoi za hakowaniem e-mail, które doprowadziły do publikowania przez WikiLeaks maili kampanii Hillary Clinton.

„I nie sądzę, że Rosja ograniczy się do użycia taktycznej broni jądrowej w Europie. Każda forma użycia broni jądrowej przez Rosjan prawie na pewno uruchomi odwet nuklearny Stanów Zjednoczonych, a także straszliwą rzeczywistość wzajemnie gwarantowanego zniszczenia i końca życia jakie znamy,”
dodaje Shirreff.

Artykuł Shirreffa pojawił się w odpowiednim momencie, zważywszy, że w dniu dzisiejszym flota rosyjskich okrętów wojennych ściśle monitorowana przez Royal Navy przeszła przez Kanał La Manche.

[Tabela dostępna w tekście źródłowym (Administrator www.WOJNA.info)]
Jak informowaliśmy wcześniej w tym tygodniu, osoba dobrze poinformowana z Kremla – Siergiej Markow ostrzegł, że wojna między Stanami Zjednoczonymi a Rosją może wybuchnąć „jeszcze przed listopadowymi wyborami w Stanach Zjednoczonych”, zachęcając obywateli do robienia zapasów żywności.
Państwowe stacje telewizyjne zachęcają obywateli by dowiedzieli się gdzie znajduje się ich najbliższy schron atomowy, podczas gdy na początku tego miesiąca 40 milionów Rosjan na wszystkich poziomach wojska i administracji rządowej wzięło udział w ogromnych manewrach ewakuacyjnych.
Link do oryginalnego artykułu: LINK

Źródło: Prisonplanet PL

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/koniec-zycia-jakie-znamy/

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!