Wojna polsko-ruska, trzeba będzie zabijać | Polskatimes.pl

Wojna polsko-ruska, trzeba będzie zabijać

Paweł Zarzeczny
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Tak jak przypuszczałem i ostrzegałem – wojna zbliża się wielkimi krokami. To lobby wojskowe, które skorumpowało większość rządów, upycha cały nadprodukowany złom po biednych krajach, mając gwarancję wypłaty z puchnących i niekontrolowanych budżetów ograbiających ludność tubylczą. Musimy tego doświadczyć sami najwyraźniej i ludzie to czują. Najszybciej młodzi. Kolega akurat filmował mój program i mówił: – Boję się, że mnie wezmą do wojska… Ja akurat przeglądałem net i odpowiadam: – Ooo, coś dla ciebie. Litwa wraca do powszechnego poboru, 19-26 lat, od września, na razie na 9 miesięcy. Ooo, Kopacz podpisała przed chwilą porozumienie o szkoleniu wojskowym w Polsce! I zapytałem go, czy ma gdzie wyjechać, bo szkoda tak zdolnego chłopaka (ma też zespół muzyczny, kapitalnie gra na gitarze), żeby ginął. On że faktycznie jest wysoki i pierwszego go odstrzelą, więc chyba machnie się do Australii…

Przestrzegam zatem, tak jak wielu Polaków będzie chciało umrzeć za Ojczyznę (w tym ja), równie wielu się z niej ewakuuje, i nie z powodów ekonomicznych, tylko zwykłego strachu. A ten będzie rósł, bo o to chodzi Rosjanom, a ta prośba o tomahawki dla okrętów sytuacji nie uspokoi – tyle nam pomogą, co tomahawki Indianom, może tylko żeby „na dnie z honorem lec, z honorem lec!”. Jak pobór jest na Ukrainie, a będzie na Litwie, siłą rzeczy dotrze do Polski. Najpierw wzruszałem ramionami i pierwszy raz w życiu cieszyłem się, że skończyłem 50. Potem, niestety, skojarzyłem, że… mam 35-letniego syna, który strzelać nie potrafi ani nawet kopać okopów (szczęśliwie mamy domy na wsi i lasy, by zwiać do partyzantki). No, ale oglądam TVN i pan Wróbel, dyrektor szkoły i wieczny dziennikarz in spe, stwierdził rzecz, która wbiła mnie w fotel (dziękuję!): że 50 lat tak, granica poboru, ale jak ktoś był we wojsku („we” jeszcze się mówiło), no to 60! Bo wyszkolony i przydać się może! Przyjdzie mi zatem zgłosić się i marzyć o pracy w sztabie – znam angielski, rosyjski, cyrylicę i umiem pisać na maszynie, także strzelać (ale w okularach już). Tyle że ja poza Ojczyzną nie mam nic do stracenia. I tak tylko haruję na zmianę z chodzeniem po lekarzach, zatem wojna też jest jakąś opcją wygodną honorowej eutanazji (spróbuję dokonać czegoś bohaterskiego).

Poza tym lata temu już pisałem, i znajdziecie to w mojej książce, że wojsko przyda się Polakom. Dopiero tam docenią smak herbaty …

Czytaj dalej na Wojna polsko-ruska, trzeba będzie zabijać – Polskatimes.pl.

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/wojna-polsko-ruska-trzeba-bedzie-z/

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!