Zdumiony świat na progu rozpoczętej przez USA III globalnej wojny

Zdumiony świat na progu wojny. USA rozpoczęły III wojnę globalną.

OPUBLIKOWANO KWIECIEŃ 12, 2017 | PRZEZ JAN

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Wymykający się międzynarodowym standardom bezpardonowy atak USA na Syrię, przeprowadzony podczas wizyty prezydenta Chin, Xi Jinpinga, w USA –  jest wyraźnym szantażem wobec gościa.

Zdumiony świat photoZdjęcie z Daniel Arrhakis Attribution-NonCommercial License

Obserwatorzy polityczni w Azji odebrali ten sygnał za oznakę wypowiedzenia światu kolejnej wojny globalnej. Przypomnijmy, że I i II wojna została sprowokowana przez USA w celu zniszczenia europejskich potęg kolonialnych, aby przejąć ich światową pozycję, natomiast w tej chodzi o zachowanie swojego miejsca, pozycji głównej światowej satrapii. Jest też jasnym przekazem, że nazistowski reżim w USA w postaci wojny światowej widzi rozwiązanie wewnętrznych problemów, które lawinowo narastają. Decyzja została tam już podjęta.

Polityczny szantaż

Szybko rozwijające się Chiny w wielu dziedzinach wyprzedziły USA, natomiast w innych szybko Amerykanów doganiają. Ich rynek wewnętrzny ma znaczenie globalne i stale się rozwija. Natomiast w USA nazistowski reżim nie może sobie poradzić z narastającymi problemami, dlatego na wypadek wojny domowej organizuje obozy koncentracyjne. Liczne organizacje wolnościowe wskazują na coraz bardziej jaskrawe działania reżimu. Należy jasno wyartykułować, że ilość służb siłowych w USA wielokrotnie przekracza ich ilość w Sowietach za Stalina czy III Rzeszy Niemieckiej. Nazistowski reżim w USA jest najbardziej niebezpieczny i nieobliczalny na świecie. Zauważalny dystans europejskich polityków do władzy politycznej w USA wynika z narastających wewnętrznych problemów tego kraju. Wojna rasowa zbiera każdego dnia coraz krwawsze żniwo, a jej końca nie widać. Wręcz przeciwnie. Pauperyzacja narasta, a „eliciarze” obwiniają nie siebie, tylko obcych, czyli Japończyków, Chińczyków, Hindusów, Singapurczyków, Tajwańczyków etc. Z roku na rok narasta ilość ludzi bezdomnych. Powstaje coraz więcej miasteczek namiotowych i kempingowych na obrzeżach wielkich miast, tworzonych przez ludzi bez dachu nad głowami. Narastający proces upadku wielkich metropolii amerykańskich wynika z upadku tradycyjnego przemysłu, który opierał się na ludzkiej sile roboczej, a nie na automatyce. W usługach płace są niższe. Klasa średnia już dawno nie istnieje, o czym pisał na podstawie swoich badań jeden z największych amerykańskich socjologów, C. Wright Mills, okrutnie zamordowany przez …

… czytaj całość tutaj: Wolna Polska

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/zdumiony-swiat-usa-iii-globalnej-wojny/