Erdogan ma zamiar zjednoczyć świat islamu przeciwko „eurofaszyzmowi”

Erdogan chce zjednoczyć świat islamu przeciwko „eurofaszyzmowi”.

autor: John Moll ()
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

#Unia #Europejska zaczyna popadać w coraz większe tarapaty. Zresztą mogliśmy się tego spodziewać, skoro #Europa #Zachodnia była i do dziś jest przekonana, że należy przyjmować niezliczone liczby muzułmańskich #nachodźców. Wkrótce pojawi się niepowtarzalna okazja do przyjęcia kolejnych milionów obcych kulturowo ludzi, ponieważ #Turcja uznała, że umowa regulująca przepływ uchodźców jest już nieaktualna.

zjednoczyć świat islamu photo                                                                        Zdjęcie z Abode of Chaos Attribution License

Kryzys polityczny między Turcją a niektórymi państwami europejskimi pokazuje, że Erdogan jest zdolny do wszystkiego. „Król Europy” Donald Tusk powiedział kiedyś, że Turcja jest idealnym przykładem tego jak należy traktować uchodźców, ale jak widać wazeliniarstwo nie pomogło. Agresywny #Erdogan, po wielu latach, pokazał swoje prawdziwe oblicze.

 

Oczywiście nie powinniśmy się spodziewać jakichkolwiek negocjacji akcesyjnych Turcji do UE. Ten zdominowany przez muzułmanów kraj nie tylko stracił już zainteresowanie przystąpieniem do tej organizacji, ale też Unia Europejska nie ma zamiaru przyjmować w swoje struktury państwa, które zapowiada przywrócenie kary śmierci. Erdogan powiedział zresztą, że UE nie wywiązała się ze swojej umowy, więc Turcja ma zamiar postąpić podobnie. Miliony uchodźców już nie mogą się doczekać aż granice zostaną dla nich otwarte i będą mogli dołączyć do kolejnych milionów muzułmanów, żyjących w Europie.

 

Już od dawna było wiadome, że tzw. kryzys migracyjny to nic innego jak zaplanowana islamska inwazja – kolejna w historii naszego kontynentu. Niestety tym razem wszystko przebiega zgodnie z planem najeźdźców i wygląda na to, że Erdogan może tu odegrać rolę Mahdiego. We wtorek, turecki przywódca ogłosił, że będzie walczył z rasizmem, islamofobią i ksenofobią z jeszcze większym zaangażowaniem. Stwierdził, że faszystowska Europa ma negatywny wpływ na wszystkich muzułmanów żyjących na naszym kontynencie, po czym wypominał masakrę w Srebrnicy z 1995 roku, kiedy to zamordowano ponad 8300 wyznawców islamu.

 

Pomyśleć, że wszystko zaczęło się od sporu z Holandią, która nie pozwoliła zorganizować na swoim terytorium protureckich wieców. Ten czas pokazał, że siła muzułmanów na naszym kontynencie jest wielka i nie można jej lekceważyć. Erdogan wybrał odpowiedni czas to wywołania konfliktu z Europą, która została już …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/erdogan-zjednoczyc-swiat-islamu-przeciwko/