Potop szwedzki w … Szwecji

Szwedzi sami sobie zrobili potop.

autor: admin ()
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Gdy w zeszłym tygodniu prezydent #Stanów #Zjednoczonych, broniąc swej antyimigracyjnej polityki, wskazał na #Szwecję jako kraj porażki imigracyjnej, który stał się z tego powodu niebezpieczny, szwedzkie władze nie kryły oburzenia. Nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie jego słów. Zaledwie w kilka dni potem doszło do wielkich bitw z policją, które urządzili islamiści mieszkający na przedmieściach #Sztokholmu.

potop photo                              ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Zdjęcie z joachimp Attribution-ShareAlike License

Zabawnie brzmiało oburzenie szwedzkich władz po tym gdy prezydent #USA, Donald #Trump, wskazał, że przyjmująca jak leci nielegalnych imigrantów z #Bliskiego #Wschodu i #Afryki, #Szwecja jest narażona na ataki #ekstremistów w takim samym stopniu jak #Francja czy #Niemcy. To oczywista hipokryzja władz kraju, który nakazał tuszowanie przestępstw popełnianych przez tak zwanych „uchodźców”. 

 

#Szwecja rządzona przez lewactwo stałą się europejską stolicą gwałtów. Tak się jednak składa, że popełniają je przeważnie właśnie ci witani z otwartymi ramionami przez empatycznych lewaków, nielegalni imigranci z krajów islamskich. Szwedzkie sądy o ile skazują łapanych potem niektórych gwałcicieli, to traktują ich ulgowo. Dają wiarę w zapewnienia, że są nieletni, co zapewnia inne potraktowanie, i generalnie skazują ich jak za kłusownictwo. 

 

Co innego gdy jakiś biały skrytykuje tą patologiczną sytuację, jak to ostatnio miało miejsce w przypadku szwedzkiego policjanta, Petera #Springare z #Örebro . Stróż prawa w niewybrednych słowach stwierdził. że jest już tym wszystkim k****sko zmęczony i wie, że spotkają go represje, ale musi to powiedzieć, że przestępczość popełniana przez imigrantów islamskich to wielka plaga, o której się nie mówi w imię poprawności politycznej.

„No to jedziemy – takimi sprawami zajmowałem się od poniedziałku do piątku w tym tygodniu. Gwałt, gwałt, gwałt ze szczególnym okrucieństwem, wymuszenie, wymuszenie, groźby karalne, użycie przemocy w stosunku do funkcjonariusza policji, groźby w stosunku do funkcjonariusza policji, narkotyki, usiłowanie morderstwa, znów gwałt, znów wymuszenia i napaść. Podejrzani; Ali Mohamad, Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, i znów… i Christoffer… co? Naprawdę? Tak, jedno szwedzkie imię przewinęło się na marginesie sprawy narkotykowej, Mohammed, Mahmod Ali i tak dalej”

Polityczna poprawność to rzeczywiście straszna zaraza. Jest ona w stanie …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/potop-szwedzki-szwecji/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x