Potop szwedzki w … Szwecji

Szwedzi sami sobie zrobili potop.

autor: admin ()
Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

Gdy w zeszłym tygodniu prezydent #Stanów #Zjednoczonych, broniąc swej antyimigracyjnej polityki, wskazał na #Szwecję jako kraj porażki imigracyjnej, który stał się z tego powodu niebezpieczny, szwedzkie władze nie kryły oburzenia. Nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie jego słów. Zaledwie w kilka dni potem doszło do wielkich bitw z policją, które urządzili islamiści mieszkający na przedmieściach #Sztokholmu.

potop photo                              ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Zdjęcie z joachimp Attribution-ShareAlike License

Zabawnie brzmiało oburzenie szwedzkich władz po tym gdy prezydent #USA, Donald #Trump, wskazał, że przyjmująca jak leci nielegalnych imigrantów z #Bliskiego #Wschodu i #Afryki, #Szwecja jest narażona na ataki #ekstremistów w takim samym stopniu jak #Francja czy #Niemcy. To oczywista hipokryzja władz kraju, który nakazał tuszowanie przestępstw popełnianych przez tak zwanych „uchodźców”. 

 

#Szwecja rządzona przez lewactwo stałą się europejską stolicą gwałtów. Tak się jednak składa, że popełniają je przeważnie właśnie ci witani z otwartymi ramionami przez empatycznych lewaków, nielegalni imigranci z krajów islamskich. Szwedzkie sądy o ile skazują łapanych potem niektórych gwałcicieli, to traktują ich ulgowo. Dają wiarę w zapewnienia, że są nieletni, co zapewnia inne potraktowanie, i generalnie skazują ich jak za kłusownictwo. 

 

Co innego gdy jakiś biały skrytykuje tą patologiczną sytuację, jak to ostatnio miało miejsce w przypadku szwedzkiego policjanta, Petera #Springare z #Örebro . Stróż prawa w niewybrednych słowach stwierdził. że jest już tym wszystkim k****sko zmęczony i wie, że spotkają go represje, ale musi to powiedzieć, że przestępczość popełniana przez imigrantów islamskich to wielka plaga, o której się nie mówi w imię poprawności politycznej.

„No to jedziemy – takimi sprawami zajmowałem się od poniedziałku do piątku w tym tygodniu. Gwałt, gwałt, gwałt ze szczególnym okrucieństwem, wymuszenie, wymuszenie, groźby karalne, użycie przemocy w stosunku do funkcjonariusza policji, groźby w stosunku do funkcjonariusza policji, narkotyki, usiłowanie morderstwa, znów gwałt, znów wymuszenia i napaść. Podejrzani; Ali Mohamad, Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, i znów… i Christoffer… co? Naprawdę? Tak, jedno szwedzkie imię przewinęło się na marginesie sprawy narkotykowej, Mohammed, Mahmod Ali i tak dalej”

Polityczna poprawność to rzeczywiście straszna zaraza. Jest ona w stanie …

… czytaj całość tutaj: Zmiany na Ziemi

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/potop-szwedzki-szwecji/