Tabloid Sunday Express alarmuje o możliwej Rosyjskiej agresji.

Sunday Express alarmuje o możliwej Rosyjskiej agresji na Polskę.

‘‘NATO ON EDGE: Top military chief warns Putin is ready to start World War Three ‘OVERNIGHT’VLADIMIR Putin could spark World War Three at any time by deciding to invade Poland in a matter of HOURS, a top NATO figure has warned tonight.’’

Brytyjski Sunday Express

W najnowszym wydaniu Brytyjskiej gazety Sunday Express możemy przeczytać informację o tym, że Rosja jest gotowa zaatakować Polskę w ciągu kilkunastu godzin. Źródłem informacji jest wysoko postawiona osoba w NATO. To jednak nie wszystko. Gazeta alarmuje, że w chwili obecnej Rosja jest skłonna do rozpoczęcia wojny na kilku frontach w celu odzyskania Litwy, Estonii oraz Polski, to też pytanie o to czy Europa po raz kolejny stanie w obliczu pożogi wojennej jest jak najbardziej aktualne i naglące.

Sunday Express alarmuje photoZdjęcie z Dmitry Terekhov Attribution-ShareAlike License

Generał Richard Shirreff przestrzega i mówi wyraźnie, że w chwili obecnej armia Rosyjska znajduje się w stałej gotowości bojowej od czasu Konfliktu na Ukrainie oraz w Syrii. To też, aby odwrócić uwagę od problemów gospodarczych może zaatakować kraje Europy Wschodniej w tym także Polskę. Generał dodaje, że Rosja nie zniesie wojsk NATO przy swoich granicach. Dziś wiemy jedno. Po mimo nałożenia sankcji na naszego wschodniego sąsiada, pozostał on potężnym mocarstwem z niemałą siłą bojową, której namiastkę mogliśmy oglądać w walce z państwem islamskim. Spójrzmy jednak, co jeszcze powiedział Richard Shirreff.

” Rosja jest zdolna do zaskakującego ataku Zachodu , atak będzie miał niestety katastrofalne konsekwencje dla Polski i śmiertelne konsekwencje dla Sojuszu. Kiedy wojska rosyjskie zaatakowały wschodnią Ukrainę w marcu 2014 Putin mówił o ochronie mniejszości rosyjskojęzycznej w regionie Donbasu. W chwili, kiedy zaatakuję Polskę powie, że chce bronić dostępu do Kaliningradu. Należy pamiętać, że wojska rosyjskie są w stałej gotowości bojowej”.

Drodzy czytelnicy, w ostatnim czasie na terenie Europy mamy do czynienia z niezliczonymi ćwiczeniami wojskowymi. W naszym kraju były to chociażby ćwiczenia Anakonda. Jednak skąd tak nagły wzrost aktywności wojskowej? Otóż odpowiedz jest bardzo prosta, ruchy wojsk, które nieustannie znajdują się w trakcie ćwiczeń są oznaką, że mogą one przejść bardzo szybko do etapu ataku, inwazji militarnej. Brytyjska gazeta wyraźnie przestrzega przez wybuchem III wojny światowej, którą może zainicjować Władimir Putin. Należy tutaj także odnotować, iż od jakiegoś czasu następuje coraz większa koncentracja wojsk Rosyjskich przy granicy z Ukrainą oraz samym obwodzie Kaliningradzkim a także przy granicy z Białorusią. Z pewnością nie jest to element ćwiczeń, czy defilady wojskowej, lecz etap, plan, Putin pozostawia sobie opcję możliwości ataku na dawne kraje ZSRR.

Źródło: Globalne Archiwum PL

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/sunday-express-alarmuje-rosyjskiej-agresji/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x