Wskrzeszenie Armagedonu, Dr Paul Craig Roberts

Wskrzeszenie Armagedonu. Dr Paul Craig Roberts.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

„Nadzwyczajna kampania przecieków amerykańskiej społeczności wywiadowczej mówiąca o niewłaściwych związkach zespołu prezydenta Trumpa z Rosją dąży do zapewnienia lukratywnej nowej zimnej wojny poprzez zablokowanie detente”. – Gareth Porter

Wskrzeszenie Armagedonu photo

 

Tylko 24 dni zabrała amerykańskiemu ‚państwu w państwie’ [ang. Deep State] kastracja prezydenta Trumpa i zakończenie obietnicy, że skończy on napięcia z Rosją wykreowane za rządów Clintona, George’a W Busha i Obamy.

Jak niezbicie pokazuje Gareth Porter (http://www.informationclearinghouse.info/46546.htm), sprawa gen. Flynna, 24-dniowego doradcy Trumpa ds. bezpieczeństwa narodowego, i poprzez sugestie wobec samego Trumpa, jest wytworem fałszywych informacji.

Dyrektor CIA Obamy, John Brennan, podrzucił fałszywe informacje, z których żadna nie zawierała dowodów, zgodnych z CIA dziwek medialnych znanych jako „presstytutki”. Te dziwki medialne wiedziały, że raporty były odpowiedzią CIA na zagrożenie dla $1.000 mld rocznego budżetu kompleksu wojskowego/bezpieczeństwa, jakiego desperacko potrzebuje „rosyjskie zagrożenie” dla jego uzasadnienia. Ale dziwki medialne – głównie New York Times, Washington Post, CNN, MSNBC – jak i cała reszta są bardziej oddane służbie CIA niż pokojowi między potęgami nuklearnymi. Ciekawe, nieprawda? Że amerykańskie i zachodnie media są bardziej za konfliktem z Rosją niż za pokojem, pomimo brutalnego faktu, że 10% arsenału nuklearnego jednego z nich – Rosji albo Ameryki – wystarcza do zniszczenia wszelkiego życia na ziemi.

Jak mówi Patrick Lawrence: „Światła nad nami się ściemniają. Zostaliśmy mniej lub bardziej porzuceni przez prasę, która pokazuje iż jest niezdolna do informowania nas o czymś nadchodzącym. […]” (http://www.informationclearinghouse.info/46532.htm) […]

Więc gdzie jest opozycja wobec neokonserwatywnej ideologii, która wpędza amerykańska politykę zagraniczną w kierunku światowej hegemonii? Jest kilku nas, ale robi się z nas „agentów Putina”. Inaczej mówiąc, ci którzy mają na tyle inteligencji by zrozumieć, że Waszyngton nie osiągnie hegemonii nad Rosją i Chinami czy nawet Iranem, a prawdopodobnie sprowokuje wojnę nuklearną, są delegowani do klasy zdrajców.

Przyczyną tego, że jeszcze istnieje życie na ziemi po ponad pół wieku broni nuklearnej jest to, że amerykańscy prezydenci i sowieccy liderzy pracowali razem nad zmniejszaniem napięcia. W tych dekadach było wiele fałszywych alarmów o zbliżających się ICBMs. Ale ponieważ przywództwo obu krajów …

… czytaj całość tutaj: Wolna Polska

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/wskrzeszenie-armagedonu-paul-craig-roberts/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x