Niepokoje w Europie i parcie do wojny.

Destabilizacja Europy i parcie do wojny.

Posted By globalne-archiwum.pl on Marzec 9, 2017

Kontrowersyjna #Arabska religia, nijak się nie ma do naszych #Europejskich wartości, przekonań oraz naszej #Europejskiej #kultury, dlatego też namawianie społeczeństwa do otwarcia się na falę imigrantów jest czymś kuriozalnym, wręcz zaprzecza zdrowemu rozsądkowi, a mimo to wielu Europejskich polityków nieustannie nawołuje do takiej postawy. Do chóru krzykaczy coraz mocniej dołącza #Papież #Franciszek, który stojąc na czele #Kościoła #Rzymsko #Katolickiego powinien raczej stonować delikatnie swoje stanowisko w tej kwestii, czy tak się stanie? Cóż obecny #Papież przyzwyczaił nas już do tego, że lubi zaskakiwać, niestety zaskakiwać często #negatywnie.

[ parcie do wojny ] photo

Pamiętajmy o tym, że mieszanie tego typu kultur jest czymś niebezpiecznym, dodatkowo mieszanie na tak masową skalę jest destrukcyjne, nie da się tego inaczej określić. Rozwalenie od wewnątrz Iraku, doprowadziło do anarchii w tamtym regionie świata i rozpasania się tamtejszych stronnictw, skrajnych ugrupowań oraz organizacji terrorystycznych. Uważam osobiście, że Ameryka doskonale kontroluje tę sytuację na bliskim Wschodzie i rozgrywa te szachy pod swoją rację stanu, czy też pewną ukrytą agendę rządową.

Kolejnym etapem było i nadal jest osłabienie znaczenia Europy, przy pomocy fali uchodźców, owa fala czy jak byśmy tego zjawiska nie nazwali nie jest czymś naturalnym, jest to zjawisko stworzone sztucznie. A zatem, wojna sprowokowana przez USA, destabilizacja regionu #Bliskiego #Wschodu a następnie zaproszenie przez kanclerz #Merkel owych uchodźców do #Europy. Dziś ta fala czy nawet możemy napisać pewna idea terrorystyczna rozszerza się, można pomyśleć, że wymyka się z pod kontroli a jednak mimo wszystko wydarzenia globalne wskazują na to, iż jest to etap większego planu, być może planu dążącego go światowego konfliktu, tego akurat nie możemy wykluczyć.

Przy rozważaniach tego typu nie możemy pominąć kwestii NATO. Otóż wydaje się, iż ta międzynarodowa organizacja czy też międzynarodowy sojusz ma za zadanie lub też ukryty cel, przeć na #Azję a także na samą #Rosję. Niestety dla NATO tego typu działanie z pewnością zostało by negatywnie odebrane przez samych Europejczyków, to też należało wymyślić coś więcej, wykreować pewną sytuację, która da mandat #NATO do działań, jakich nie mogłoby podjąć bez owej sztucznie wykreowanej sytuacji czy też obrazu świata, ponieważ raz jeszcze to podkreślmy, większość społeczeństwa nie widzi powodu, aby walczyć z Azją oraz Rosją, a by najmniej jeszcze rok temu czy dwa takiego powodu nie było. Dziś on jest, ale raz jeszcze podkreślamy, został on poniekąd wywołany sztucznie, tak jak gdyby #USA i #NATO, które jest pod pręgierzem USA, brnęło za wszelką cenę do jakiegoś globalnego przewrotu sił i wpływów poszczególnych mocarstw.

Do rozmów między państwowych używa się dyplomacji, ale jeżeli ktoś zaplanował wojnę, to powstaje zasadnicze pytanie a mianowicie jak rozbić Europejczyków? Otóż wewnętrzny niepokój jest tym elementem, który światowe elity wykorzystują obecnie przeciw nam, czyli mieszkańcom Starego Kontynentu. Dlatego jeżeli wymieszamy dwie odrębne kultury, mało tego, jeżeli jedną kulturę wpuszczamy do nas, do #Europy, i nie ma ona, a w zasadzie, przedstawiciele owej kultury nie mają ani zabezpieczenia socjalnego, ani mieszkania, ani w zasadzie nic nie mają to powstaje kolejne pytanie, czyli jak długo to potrwa? Ile będzie potrzeba czasu, aby coś pękło? Zamachy terrorystyczne, napaści, molestowanie, wielokrotne łamanie prawa przez przedstawicieli owej obcej nam kultury, to są rysy i kolejne coraz większe pęknięcia w obrazie do nie dawna stabilnej Europy. Jednak w pewnym momencie dojdzie do tąpnięcia i w dalszej kolejności do skrajnych wydarzeń.

Już od dawna możemy obserwować w tak zwanych newsach telewizyjnych, że grupy uchodźców, czy tez imigrantów, które dopiero, co dostały się do Grecji czy też na Węgry bardzo szybko się radykalizują i zaczyna się nie ład, chaos i destabilizacja. Co to oznacza w dalszej kolejności? Otóż w Europie może bardzo szybko się zagotować. A w takiej zagotowanej #Europie będzie można bez większych przeszkód podjąć działania prowadzące do uderzenia na Azję a nawet Rosję, co wiąże się bezpośrednio z wybuchem #III #wojny #światowej w wydaniu, jakie ogólnie jest znane.

Dlaczego piszemy w wydaniu ogólnie znanym? Otóż #III #wojna #światowa toczy się już dziś, ale toczy się w naszych umysłach, naszej kulturze i w samej strukturze demokracji. Od jakiegoś czasu niszczy się i rozwala na wszelkie możliwe sposoby religię, ekonomię, kulturę i rozumowanie podstawowych zasad i norm społecznych. Z tego wszystkiego wyłania się #chaos i #anarchia, tego typu działanie nie wróży nic dobrego na przyszłość.

Autor. Zespół #globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polecamy utwór.

Źródło: Globalne Archiwum PL

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/niepokoje-w-europie-parcie-do-wojny/

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek

Trochę jak o niektórych polakach z niektórych for, którzy lubią źle życzyć ludziom o innych poglądach. Chcą odebrać wolność nie tylko słowa, ale i myśli, gorzej niż UE.