A idioci wciąż prą do Armagedonu

Idioci prą do Armagedonu.

Fragment tekstu źródłowego - kliknij w tytuł lub źródło (pod tekstem) by przeczytać całość

OPUBLIKOWANO MARZEC 3, 2017 PRZEZ A303W APOKALIPSA

Armagedonu photo                                                    Zdjęcie z Modern Event Preparedness Attribution License

 

Fragmenty Rozdz 4 książki „siły zła: tylko Ona może wam pomóc” – James #Hanisch

Jak będzie wyglądać #wojna #nuklearna?

Cały plan „udanego” #atomowego #uderzenia jako pierwszy jest nie tylko morderczy, ale samobójczy. Nawet gdyby Ameryce udało się zniszczyć Rosję (albo odwrotnie, gdyby Rosja zniszczyła Amerykę) atakiem atomowym w taki sposób żeby wyeliminować zdolność drugiego kraju wystrzelenia jakiejkolwiek broni odwetowej, wywołane pożary wysłałyby w powietrze tak dużo sadzy, że cały świat zanurzony byłby w „wojnie atomowej” na wiele lat. Upadłaby produkcja rolnicza, i nawet ci którzy nie zmarli z powodu wybuchu czy szerzących się skutków radiacji umieraliby z głodu.

Steven Starr z organizacji Fizycy za Odpowiedzialnością Społeczną [Physicians for Social Responsibility] [104] wygłosił przemówienie w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ w 2011, opisując nieuchronne i katastrofalne skutki każdej wojny atomowej – nawet na małą skalę wymianę w wojnie regionalnej, takiej jak między Indiami i  Pakistanem. Każdy kraj, przekonywał, ma pilną potrzebę przemyślenia swoich wyobrażeń o nowoczesnej broni. Uderzenie atomowe rozpoczęte przez którykolwiek kraj przyniesie samobójcze samo zadane zniszczenie nawet tego kraju:

„Detonacja nawet maleńkiej frakcji globalnego arsenału atomowego na terenach miejskich wywoła katastrofalne szkody dla klimatu i środowiska ziemi… Konsekwencje środowiskowe „regionalnej” wojny nuklearnej, toczonej między Indiami i Pakistanem, wywołają globalny głód…

„Detonacja 100 [stosunkowo mała] 15-kiloton broni nuklearnych w indyjskich i pakistańskich mega miastach wywołałaby miejscowe burze ogniowe, które unosiłyby 5 mln ton gęstego, czarnego, radioaktywnego dymu nad poziomem chmur. Ten dym przykryłby całą planetę w ciągu 10 dni. Ponieważ dym nie mógłby spaść z deszczem, pozostałby w stratosferze przez co najmniej dekadę, i podgrzałby wyższą atmosferę… wywołując masowe zniszczenie ochronnego ozonu stratosferycznego, jednocześnie blokując ocieplające światło słoneczne, i tworząc na ziemi warunki pogodowe epoki lodowej. Średnie temperatury powierzchni stałyby się niższe niż mieliśmy w ostatnich 1000 latach.

„Ludzie mieli pewne doświadczenie tego rodzaju śmiertelnej zmiany klimatu. W 1815 w Indonezji był największy wybuch wulkanu w zapisanej historii. Wybuchł Mount Tabora i utworzył stratosferyczną warstwę kropli kwasu siarkowego, która zablokowała docieranie do ziemi światła słonecznego. W następnym …

… czytaj całość tutaj: Wolna Polska

0 0 votes
Article Rating

Permalink do tego artykułu: https://www.wojna.info/idioci-wciaz-armagedonu/

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dlaczego "poziom czarny".
Odpowiedź dla "kota" i nie tylko niego.

Poziom czarny ma dwie opcje, w tym wypadku chodzi o opcję drugą:

CZARNY:
– katastrofa wydaje się być nieunikniona i może mieć miejsce w każdej chwili (minuty lub godziny, raczej nie dni). Sprawdź gotowość, słuchaj radia, bądź blisko najbliższych.
– trwa wojna (atak biologiczny, chemiczny, nuklearny, lub konwencjonalny). Niech Bóg Wam pomoże, bo na ludzi nie liczcie!

Gdy to pisałem byłem pewny, że atak będzie krótkotrwały, ale masakryczny. Tymczasem wybrano opcję równie katastrofalną w skutkach, ale rozłożoną w czasie.

Już w lutym 2020 grupa naukowców (w tym noblista z dziedziny genetyki) potwierdziła, że przy wirusie SARS-CoV-2 manipulowano. Artykuł na ten temat był przez kilkanaście godzin dostępny online na stronie prestiżowego wydawnictwa medycznego.
Dzięki Internet Archive udało mi się go zobaczyć, ale nie jestem specjalistą więc nic nie zrozumiałem i zaufałem ocenie noblisty.

Skoro wirus jest sztuczny, to znaczy że ma miejsce wojna biologiczna. Nie do końca wiadomo kto zaatakował (podejrzewam NWO), ale ma to znaczenie drugorzędne.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS. Według mediów (Polsat i RadioM) w tej chwili szpitale są pełne zaszczepionych osób z powikłaniami grypowymi i niewydolnością oddechową. Normalnie takich osób jest kilkanaście miesięcznie w skali kraju!

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x